23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu olsun!

Milli Mücadelemizde çok önemli bir dönemeç olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz!

Türk milletinin iradesini temsil eden, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ nin açıldığı ve Türk Milletinin egemenliğini ilan ettiği 23 Nisan 1920 gününü çocuklara armağan eden Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.

Çocuklarımız için mutlu, umut dolu yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz!

Total
0
Shares
Önceki haber

Trend Micro Vision One™, MITRE Engenuity ATT&CK Değerlendirmelerinde Büyük Bir Başarı Gösterdi

Sonraki haber

Adform, Kârını 9,6 Milyon Euro Artırdı

İlginizi çekebilir

Bölgenin En Büyük Yazılım Test Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı!

Güney Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük yazılım test etkinliği Uluslararası TestIstanbul Konferansı, bu yıl 11’inci kez “Test ve Test Otomasyonunda Robotik Süreç Otomasyonu” ana temasıyla gerçekleştirilecek. Yazılım Test ve Kalite Derneği (Turkish Testing Board – TTB) tarafından hayata geçirilen konferans, 8 Ekim 2020 tarihinde bir ilki gerçekleştirerek hibrit bir formatta hem sanal hem fiziksel platformlarda yapılacak. Toplam 6 Keynote ve 30 konuşmacının 25’in üzerinde oturumda katılımcılarla bir araya geleceği konferansta, Continuous Delivery, DevOps ve Yazılım Geliştirme konularında dünyanın önde gelen isimlerinden Dave Farley, yazılım mühendisliği dinamiklerini masaya yatıracak. Test.ai’nin ana mühendisi Tariq King de yapay zekanın yazılım testinde nasıl kullanılabileceğini anlatacak.
Devamını oku