4 Kameraya sahip HONOR 9 Lite Okula Dönüş Kampanyasıyla 1.199 TL’ye A101’de

Çift mercekli ön kamerası sayesinde tüm özçekimleri bokeh efektiyle zenginleştiren HONOR 9 Lite, A101’in Okula Dönüş Özel Kampanyası kapsamında 1.199 TL kampanya fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

HONOR 9 Lite, 13 MP + 2 MP çift mercek sistemine sahip olan özçekim kamerasıyla bokeh efektine sahip, kristal netliğinde fotoğraflar çekiyor. Cihazın 13 MP ve 2 MP çift mercekli arka kamerasında ise PDAF hızlı odaklanma özelliği bulunuyor. Kullanıcılar, gelişmiş geniş açıklık modu sayesinde çektikleri fotoğrafın odağını daha sonra da ayarlama olanağı buluyor. Telefonda kullanılan akıllı güzellik algoritması, çekilen portre fotoğrafların daha çekici ve doğal görünmesini sağlarken, yüz hatlarını tanıyarak cinsiyete göre güzellik efektlerini özelleştirebiliyor.

HONOR’un çerçevesiz ekran geliştirme çalışmalarında önemli bir kilometre taşı olan HONOR 9 Lite, 5,2 inç ekranlı bir cihaz boyutunda 5,65 inç FullView ekran sunuyor. Full HD+ çözünürlüğe sahip ekranda oyun ve uygulamalardan en iyi kullanıcı deneyimi 3 GB RAM bellek ve 3000 mAh bataryayla sağlanıyor. Cihazın 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 

HONOR 9 Lite, A101 mağazalarında 1.199 TL fiyat etiketiyle raflarda yerini alıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Spor Sevgisi, Daha Güvenli Stat ve Salonlarla Artırılabilir

Sonraki haber

VERBİS için Son Tarih Yaklaşırken Uzmanlar Uyarıyor: KVKK Uzun Soluklu Bir Maraton!

İlginizi çekebilir

Akıllı Telefonların Geleceği Ne Olacak?

Bir yazı dizisi olarak Teknotorite için özel olarak kaleme aldığım cep telefonlarından akıllı telefonlara geçişi, pazarın liderlerinin nasıl değiştiğini, günümüzdeki durumunu ve geleceğin akıllı telefonlara neler getireceğini sizlere aktaracağım.
Devamını oku