Acer ED270 X, Performansı ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor

Acer’ın 27 inç, FHD ekranlı monitörü Acer ED270 X, üstün teknik özellikleriyle oyuncular için ideal bir seçenek oluyor. Her açıdan her şeyi net bir şekilde görmenize olanak tanıyan Acer ED270 X, ekranıyla kullanıcılara oyun oynarken, film ya da dizi seyrederken veya internette gezinirken sürükleyici bir deneyim sunuyor.
  • Acer ED270 X, ZeroFrame tasarımda 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile maksimum ekran görünürlüğü ve daha çok eğlence vadediyor.
  • 27 inç 1500R kavisli, FHD ekranda sürükleyici oyun deneyimi sunuyor.
  • Adaptive-Sync teknolojisi sayesinde ekran kırılmalarını ortadan kaldırarak oyun oynarken akıcı bir deneyim sağlıyor.

Acer ED270 X, 240 Hz yenileme hızı, 1 ms tepki süresi, 8 bit renk derinliği, 16,7 milyon renk, 100.000.000:1 dinamik kontrast oranı, 250 cd/ m² parlaklık, 178° görüş açısı ve Adaptive-Sync teknolojisiyle oyun ve görüntüleme deneyimini bir adım öteye taşıyor. ZeroFrame (çerçevesiz) tasarıma sahip kavisli ekranı, ekranın her köşesini kullanıcının gözlerinden aynı uzaklıkta tutarak eşit bir izleme deneyimi sağlıyor. 1500R kavisli ekran sinematik görüntüleme deneyimi sağlarken aynı boyuttaki düz bir ekrana kıyasla daha geniş ve çevresel görüş alanı ile daha sürükleyici bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar cihazda yer alan iki HDMI ve bir DisplayPort bağlantı noktasıyla ileride kurulumlarını kolayca genişletebilme imkanı buluyor.

Acer ED270 X’te yer alan Acer BlueLightShield teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak insan gözü için zararlı olan mavi ışığı azaltıyor. Flickerless teknolojisi kullanıcıların gözlerini gereksiz yorgunluğa karşı korurken Acer ComfyView teknolojisi ise monitör parlaması ve göz yorgunluğunu azaltıyor. Kullanıcılar bu sayede monitörün karşısında daha uzun süre vakit geçirebiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde kullanıcılar daha konforlu bir görüntüleme deneyimi elde ediyor.

Monitörün ekranı optimum görüntüleme açısını seçmek için -5° ile 20° arasında ayarlanabiliyor. 3,3 kg (standıyla birlikte 3,9 kg) ağırlığındaki bu şık monitör cıva içermiyor.

Fiyat ve bulunabilirlik

Acer ED270 X, 5.499 TL fiyatla satışa sunuldu.

Total
0
Shares
Önceki haber

Vertiv, Kuzey Amerika ve EMEA Bölgelerindeki Uygulamalarda Enerji Şebekesinden Bağımsızlığı Desteklemek Amacıyla, Vertiv™ DynaFlex Akü Enerji Depolama Sistemi’ni Tanıttı

Sonraki haber

TikTok’ta Duyduğunuz Şarkıları Doğrudan Spotify ve Apple Music’e Kaydedebilirsiniz

İlginizi çekebilir

Ticaret Savaşlarında Doğru Bütçe ve Hedef Kitleyi Belirleyen Markalar Bir Adım Öne Çıkıyor

Açılan yeni şirket sayısı yılda 100 bin bandını aşarken, e-ticarette ciro 380 milyar TL’yi geçti. Markalar arası Influencer marketing rekabeti kızıştı; yüz binlerce TL’lik bütçelerle en etkin kampanya için sosyal medya ünlülerinin kapısı çalınıyor fakat kampanyadan kârlı çıkmak ancak doğru pazarlama stratejisi ile mümkün. Digital Exchange’in pazarlama ekibi markalara “Hedef kitle tespiti, bütçe yönetimi ve doğru Influencer şirkete müşteri kazandırır, ciroyu artırır ve bilinirliği yükseltir” önerilerinde bulundu.
Devamını oku