Acer Öğrenciler için Yeni ve Dayanıklı TravelMate Spin B3 Dizüstü Bilgisayarı Tanıttı

Acer TravelMate Spin B3 dizüstü bilgisayar, sınıflarda ihtiyaç duyulabilecek her şeyi kolayca çalıştırabilen en yeni Intel® Pentium® Silver işlemciler’e kadar destekliyor ve öğrenim gününü tamamlamak için 12 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Acer öğrenciler için özel tasarlanan, askeri düzeyde dayanıklılık2 sunan dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı TravelMate Spin B3’ü (TMB311R-32) tanıttı. Dokunmatik ekranlı cihaz Full HD web kamerası ve süper hızlı Intel® Wi-Fi 6 ile öğrencilere medya ağırlıklı öğrenim materyalleri kullanılan interaktif ya da sanal sınıflarda başarılı olmaları için gereken her şeyi sağlıyor.

Acer TravelMate Spin B3, gündelik kazalara karşı koruma sağlayan güvenilir bir cihaz olarak, ebeveyn ve öğretmenler için en değerli olan konuya; eğitime odaklanmalarını sağlıyor.

Verimli ve Dayanıklı Performans

En yeni Intel® Pentium® Silver işlemcilere kadar destek veren Acer TravelMate Spin B3,12 saate kadar4 pil ömrü sunarak öğrencilerin bir okul günü boyunca cihazı şarj etmeden kullanmasını sağlıyor. Askeri düzeyde dayanıklılık2 ve şok emici tampon ile cihaz 60 kg’a kadar yük taşıyabiliyor ve günlük kullanıma bağlı yıpranmalara karşı yüksek dayanıklılık sunuyor. Mekanik klavyesi de dizüstü bilgisayarın dayanıklılığına katkı sağlıyor: Her tuş basımında, içerisindeki plastik kanatlar kasaya tutunarak hızlı yazmadan dolayı ortaya çıkabilecek aşınmaları önlüyor.

Öğrencilerin ders çalışırken bilgisayar başında bir şeyler yiyip içebileceklerini düşünen Acer, özel drenaj sistemi sayesinde, hafif sıçramalara5 karşı suyun kasanın altından akmasını sağlayarak dizüstü bilgisayarı koruyor. Touchpad de ayrıca nem dayanıklılığı özelliği sunuyor.

Antimikrobiyal Özellikler

Acer TravelMate Spin B3’ün dokunmatik ekranı, koku ve leke yapan mikro organizmaların çoğalmasını engellemek için özel formüle edilmiş antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass6, 7 katmanı ile kaplı. Ayrıca, klavye kaplamasında, touchpad’de ve bilek dinlendirme yüzeyinde yer alan, isteğe bağlı BPR ve EPA uyumlu gümüş iyon antimikrobiyal ajan sayesinde, JUS Z 2801 ve ISO 22196 test protokolündeki geniş bakteri kapsamı için yüksek bir mikrop arındırma oranı sunuluyor.

Birlikte Çalışma, Bağlantılar ve Bağlanabilirlik

Acer TravelMate Spin B3’ün dönüştürülebilir tasarımı, birlikte çalışmayı desteklerken öğrenmeyi daha eğlenceli hale getiriyor. Öğrenciler tablet ya da dizüstü modunda hazırladıklarını ekran modunda başkalarına gösterebiliyor. Cihaz ayrıca stant moduna alınabiliyor. Bu modda klavye ekranı tutacak şekilde kaldırılarak konumlandırılabiliyor ve video izlerken ya da online derslere katılırken masanın üzerinde daha fazla alan açmayı sağlıyor. İsteğe bağlı Wacom AES kalem ve 5 MP HDR ön kamera, cihazın çok yönlülüğünü daha da geliştiriyor.

Bunlara ek olarak, dizüstü bilgisayar online eğitimin dezavantajlarını ortadan kaldıran çeşitli bağlanabilirlik seçenekleri taşıyor. Intel Wi-Fi 6, son derece hızlı bir kablosuz bağlantı sağlarken, stratejik olarak konumlandırılmış kablosuz anten ve 2×2 MU-MIMO, çok kullanıcılı ortamlarda bağlantı kalitesinin üst seviyede tutmaya yardımcı oluyor. İsteğe bağlı 4G LTE bağlantısı ile öğrenciler Wi-Fi kapsama alanında olmasalar dahi, ek kişisel bant genişliği ile derslerine katılabiliyor, ödevlerini yapabiliyor, buluttaki uygulamalara erişebiliyorlar.

Cihazdaki tam işlevli USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantısı daha yüksek hızlı veri aktarımı imkanı verirken, RJ45 yuvası ile doğrudan Ethernet, HDMI yuvası ile de harici ekran bağlantısı kurabilmek mümkün oluyor. Acer, dizüstü bilgisayara son dokunuş olarak, ön kapağa bir pil göstergesi koymuş. Bu sayede öğretmenler sınıfta şarja ihtiyaç duyan cihazları bir bakışta görebiliyorlar.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer TravelMate Spin B3 (TMB311R-32), bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren EMEA bölgesinde 409 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlardaki bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçin.

Total
17
Shares
Önceki haber

Zyxel ile Çocuklar Daha Güvenli Bir İnternet Deneyimi Yaşayacak

Sonraki haber

2020 Yılında Yüzde 50 Büyüme Kaydeden IFS Türkiye İstikrarlı İlerleyişini Sürdürüyor

İlginizi çekebilir