Adform FLOW, Red Dot’tan İletişim Tasarımı ödülü aldı

Adform FLOW, tasarım dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’nde üstün tasarım ve yenilik özellikleri ile “Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi” kategorisinde ödül kazandı.

Modern pazarlamanın gereksinimlerini 360 derece hizmet çatısıyla sağlayan, dünyanın en büyük bağımsız reklam teknolojileri platformu Adform FLOW, Red Dot Tasarım Ödülleri’nden olağanüstü iletişim tasarımı hizmetleri nedeniyle Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi kategorisinde prestijli bir ödül ile döndü.

Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi, Adform FLOW’u yarışmanın yol gösterici ilkesi olan “iyi tasarım ve yaratıcılık arayışı”na uygun bir şekilde fikir, biçim ve etki açısından mükemmel olarak değerlendirdi. Göz önünde bulundurulan diğer faktörler arasında özgünlük ve yaratıcılık, tasarım kalitesi ve yenilikçiliğin yanı sıra anlaşılabilirlik ve duygusal anlam da yer aldı.

Bu ödül; Adform’un, teknolojiye müşteri odaklı yaklaşımının ve reklam teknolojisi ekosistemindeki karmaşıklığı azaltma konusundaki misyonunun bir anlamda kanıtı niteliğini taşıyor. Adform, yapay zekaya dayalı önerilerle kampanya iş akışları boyunca kullanıcılara rehberlik eden sezgisel bir platform tasarlayarak, müşterilere kampanya yaşam döngüsüne bütünsel bir genel bakış sunuyor ve kampanya süreçlerini en kolay biçimde optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Adform CTO’su Jochen Schlosser; “Adform olarak misyonumuz, UX’in daha akıcı hale geldiği, insan yönlendirmesinin ve makine otomasyonunun bir sol ve sağ el gibi, sorunsuz bir şekilde işlediği, ekosistemimizdeki tüm iş akışlarının birlikte çalışarak süreci daha da kolaylaştıran bir ‘Artırılmış Zekâ’ seviyesine ulaşmaktır. Adform FLOW vizyonunu gerçekleştirme konusundaki başarılı çalışmaları nedeniyle farklı departmanlardan tüm ekip arkadaşlarımı Red Dot’ta kazandığımız ödülden dolayı kutluyorum” dedi.

Red Dot Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Peter Zec: “Günümüz dünyasında, özellikle mevcut koşullarda, markaların ve şirketlerin başarısı için dijital çözümler son derece önemli. Red Dot Ödülleri: Markalar ve İletişim Tasarımı 2021 için jürimiz, bu alanda yalnızca en iyi projeleri değerlendirerek ödül verdiler. Ödül kazananlardan Adform, sunduğu yenilikçi hizmetler ile kalıpların dışında düşünen bir şirket olduğunu kanıtlıyor. Kriz zamanlarında çevik bir şekilde nasıl tepki vereceklerini iyi biliyorlar ve yeni tasarım yaklaşımları için bir itici güç olarak karmaşayı kullanıyorlar. Böylece önemli zorlukların üstesinden gelirken aynı zamanda toplumun dönüşümüne değerli katkılar yapıyorlar” şeklinde konuştu.

Red Dot Hakkında:

Uluslararası tasarım yarışması “Red Dot Tasarım Ödülü”, iş faaliyetlerini tasarım yoluyla farklılaştırmak isteyenleri hedefliyor. Yarışma ayrıcalıklı seçim ve sunum ilkesine dayanmaktadır. Mükemmel tasarım, ürün tasarımı, iletişim tasarımı ve tasarım konseptleri alanlarında yetkin uzman jüriler tarafından seçilir. Red Dot Award, 60 yılı aşkın süredir tasarımcıların ve şirketlerin en yeni ürünlerini son derece uzmanlaşmış bir jüri önünde sunma fırsatı buldukları bir platform sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için: https://www.red-dot.org/about-red-dot/?r=1

Total
0
Shares
Önceki haber

Trend Micro yeni WeDiscover İş Ortağı Programını Hayata Geçiriyor

Sonraki haber

Şirketler, Yenilenebilir Enerji Çağına IFS ile Hazırlanıyor

İlginizi çekebilir

Evde Kal Döneminde Hobilerin Mimarı 3D Yazıcılar Olacak

Evde kal dönemleri geri gelirken, uzman psikologlar bireylerin mutlaka birer hobi edinmesini öneriyor. Bu noktada 3D yazıcılar, hobi edinmek için biçilmiş kaftan. Kişinin yaratıcılığını geliştirmesi için birçok imkan sunan 3D yazıcılar sayesinde betonla çevrilmiş şehirlerde balkonlar için verimli birer seraya dönüşüyor. Yine 3D yazıcı ile klasik otomobillerden, savaş ve yolcu uçaklarına kadar çocukların ve yetişkinlerin hayalini kurduğu oyuncaklar üretilebiliyor. Zaxe Genel Müdürü Emre Akıncı, 3D yazıcılarla edinilen hobilerin hem eğlendirici hem de diğer hobilere göre daha ekonomik olduğunu belirterek, “Kişinin yaratıcılığının sınırlarını keşfetmesi, hayalinin gerçeğe dönüştüğünü görmesi için 3D yazıcılar bugün hepimize çok büyük ve değerli imkanlar sunuyor. Bir uzay gemisi maketini 3D yazıcıda basmak, onu satın almaktan çok daha daha ucuz ve kaliteli”, bilgisini verdi.
Devamını oku