Adform FLOW, Red Dot’tan İletişim Tasarımı ödülü aldı

Adform FLOW, tasarım dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’nde üstün tasarım ve yenilik özellikleri ile “Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi” kategorisinde ödül kazandı.

Modern pazarlamanın gereksinimlerini 360 derece hizmet çatısıyla sağlayan, dünyanın en büyük bağımsız reklam teknolojileri platformu Adform FLOW, Red Dot Tasarım Ödülleri’nden olağanüstü iletişim tasarımı hizmetleri nedeniyle Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi kategorisinde prestijli bir ödül ile döndü.

Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi, Adform FLOW’u yarışmanın yol gösterici ilkesi olan “iyi tasarım ve yaratıcılık arayışı”na uygun bir şekilde fikir, biçim ve etki açısından mükemmel olarak değerlendirdi. Göz önünde bulundurulan diğer faktörler arasında özgünlük ve yaratıcılık, tasarım kalitesi ve yenilikçiliğin yanı sıra anlaşılabilirlik ve duygusal anlam da yer aldı.

Bu ödül; Adform’un, teknolojiye müşteri odaklı yaklaşımının ve reklam teknolojisi ekosistemindeki karmaşıklığı azaltma konusundaki misyonunun bir anlamda kanıtı niteliğini taşıyor. Adform, yapay zekaya dayalı önerilerle kampanya iş akışları boyunca kullanıcılara rehberlik eden sezgisel bir platform tasarlayarak, müşterilere kampanya yaşam döngüsüne bütünsel bir genel bakış sunuyor ve kampanya süreçlerini en kolay biçimde optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Adform CTO’su Jochen Schlosser; “Adform olarak misyonumuz, UX’in daha akıcı hale geldiği, insan yönlendirmesinin ve makine otomasyonunun bir sol ve sağ el gibi, sorunsuz bir şekilde işlediği, ekosistemimizdeki tüm iş akışlarının birlikte çalışarak süreci daha da kolaylaştıran bir ‘Artırılmış Zekâ’ seviyesine ulaşmaktır. Adform FLOW vizyonunu gerçekleştirme konusundaki başarılı çalışmaları nedeniyle farklı departmanlardan tüm ekip arkadaşlarımı Red Dot’ta kazandığımız ödülden dolayı kutluyorum” dedi.

Red Dot Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Peter Zec: “Günümüz dünyasında, özellikle mevcut koşullarda, markaların ve şirketlerin başarısı için dijital çözümler son derece önemli. Red Dot Ödülleri: Markalar ve İletişim Tasarımı 2021 için jürimiz, bu alanda yalnızca en iyi projeleri değerlendirerek ödül verdiler. Ödül kazananlardan Adform, sunduğu yenilikçi hizmetler ile kalıpların dışında düşünen bir şirket olduğunu kanıtlıyor. Kriz zamanlarında çevik bir şekilde nasıl tepki vereceklerini iyi biliyorlar ve yeni tasarım yaklaşımları için bir itici güç olarak karmaşayı kullanıyorlar. Böylece önemli zorlukların üstesinden gelirken aynı zamanda toplumun dönüşümüne değerli katkılar yapıyorlar” şeklinde konuştu.

Red Dot Hakkında:

Uluslararası tasarım yarışması “Red Dot Tasarım Ödülü”, iş faaliyetlerini tasarım yoluyla farklılaştırmak isteyenleri hedefliyor. Yarışma ayrıcalıklı seçim ve sunum ilkesine dayanmaktadır. Mükemmel tasarım, ürün tasarımı, iletişim tasarımı ve tasarım konseptleri alanlarında yetkin uzman jüriler tarafından seçilir. Red Dot Award, 60 yılı aşkın süredir tasarımcıların ve şirketlerin en yeni ürünlerini son derece uzmanlaşmış bir jüri önünde sunma fırsatı buldukları bir platform sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için: https://www.red-dot.org/about-red-dot/?r=1

Total
0
Shares
Önceki haber

Trend Micro yeni WeDiscover İş Ortağı Programını Hayata Geçiriyor

Sonraki haber

Şirketler, Yenilenebilir Enerji Çağına IFS ile Hazırlanıyor

İlginizi çekebilir

Yanmar Turkey, 2023 Yılında En Çok Traktör Satan 8’inci Üretici Oldu

Yanmar Turkey, İzmir Torbalı tesislerinde ürettiği yüksek performanslı Solis ve Yanmar marka traktörlerle traktör pazarında önemli bir başarı elde etti. 2023 yılında 2.201 adet traktör satışı ile Türkiye'nin en çok satış yapan 8. üreticisi unvanını alan Yanmar Turkey, aynı zamanda Türkiye’deki üretiminin 4üncü yılında pazarındaki payını 2.7’ye yükseltti.
Devamını oku