Amazon’un Türkiye’deki İlk ve Tek “Advertising” Sertifikalı Ajansı: Ingage

Veri, teknoloji ve stratejiden beslenen yeni nesil dijital medya ajansı Ingage, bir ilki gerçekleştirerek Amazon Advertising Sertifikası alan Türkiye’deki tek dijital medya ajansı oldu. Ingage, bu sertifika ile e-ihracat yapmak isteyen markalara, Amazon’un yurt dışında aktif olduğu tüm ülkelerle ilgili danışmanlık yaparak servislerini sunabilecek.

Globale açılmak isteyen Türk markalarına 360 derece hizmet verebilen tek ajans olan Ingage, aldığı “Amazon Advertising Sertifikası” ile aynı zamanda dijital reklam servislerini de sunabilen Türkiye’deki ilk ve tek dijital medya ajansı oldu. Amazon’un resmi olarak yetki verdiği iş ortaklarını ifade eden “Amazon Hizmet Sağlayıcı Ağı”nda yerini alan Ingage, global pazarlarda büyümek isteyen markalara reklam ve kataloglama alanında Amazon servis hizmetini sunabilecek.


Ingage, Türk Markaların Globaldeki Büyüme Yolculuklarında En Önemli İş Ortağı


Hem Amazon hem de kendi sitelerinden e-ihracat yapan Türk markaları, Ingage’den tüm dijital pazarlama servislerini eş zamanlı alabilecek. Ingage ayrıca, Türkiye’de “Amazon Resmi Partner Network” sertifikalı personel istihdam eden tek ajans olma özelliğini taşıyor.


Amazon, globale açılmak isteyen markaların bu yolculuklarındaki en ideal yol alan e-ticaretin dünya çapındaki en güçlü platformu. Yurt dışı pazarlarda e-ticaret yapmak isteyen Türk markaları, Ingage’in Amazon servisleri uzmanlığı ile hem satışlarını hem de marka bilinirliğini artırarak rekabette güçlenecek.


Türk Markalarının Yurt Dışındaki Rekabet Gücüne Ingage’den Amazon Dopingi


Ingage Müşteri Deneyimi ve E-ihracat Direktörü Umut Gözen, “ABD ve Avrupa başta olmak üzere, Amazon pazaryerlerindeki markalar çok iyi farkındalar ki, rekabette öne çıkabilmek için profesyonel ajans desteği olmazsa olmaz. Ülkemizde de bu ihtiyacı karşılayan tek ajans olan Ingage, resmi sertifikalı ve Amazon’da aktif satış deneyimine sahip ekibiyle Türk markalarının yurt dışındaki rekabet gücünü en üst seviyeye taşıyor. Türkiye’deki ajanslarda bulunmayan uzmanlıklarımıza eklediğimiz Amazon dahil olmak üzere, yurt dışı pazarlarda en yetkin şekilde dijital pazarlama servislerini vermeye devam edeceğiz” dedi.


Stratejiden planlamaya, performans pazarlamasından dijital optimizasyon ve dijital varlık yönetimine kadar geniş bir kapsamda hizmet veren Ingage, bu gelişme ile dijital reklamcılık konusunda önemli bir hizmet başlığını daha yeteneklerine dahil ederek Türk markalarının dünyaya açılmaları konusundaki en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

ABD Federal Ticaret Komisyonu: “Facebook, Instagram ve WhatsApp’ı Satmalı!”

Sonraki haber

Acer, yenilenebilir enerji alanındaki en başarılı işleri ödüllendiren RE100 Liderlik Ödülleri’nde kısa listeye kaldı

İlginizi çekebilir

Akıllı Cihazları Güvence Altına Almanın 10 Yolu

Yeni yıl yaklaşırken hepimiz arkadaşlarımızdan ve ailemizden gelebilecek hediyeleri dört gözle bekliyoruz. Bu da giderek artan bir şekilde, büyük gün geldiğinde hediyelerin teknolojiyle dolu olacağı anlamına geliyor. Bu bir dizüstü bilgisayardan; akıllı telefona ya da saate kadar her şey olabilir. Akıllı cihazlar taşıdıkları risklerle beraber geliyorlar. Siber güvenlik şirketi ESET akıllı cihazları güvence altına almanın 10 yolunu paylaştı.
Devamını oku

Şirketler, Yenilenebilir Enerji Çağına IFS ile Hazırlanıyor

Gelecek için bir plan olmaktan çıkarak enerji ihtiyacının çok büyük bölümünü karşılayan bir gerçeklik haline dönüşen yenilenebilir enerji kullanımının çeşitlenerek 2040 itibarıyla %40’a ulaşacağı öngörülüyor. Lider kurumsal iş uygulamaları şirketi IFS, çevik yapısı ve esnek çözümleri ile, yenilenebilir enerjide yaşanacak bu artışın ve çeşitliliğin sektörde yaratacağı değişime adaptasyonu konusunda enerji şirketlerinin en önemli iş ortağı olacak.
Devamını oku