Anker Eufy Robovac 11S Ürün İncelemesi

Anker’in akıllı süpürgesini Selin Oran sizler için inceledi.

Anker Eufy Robovac 11S akıllı süpürge, hayatımı kolaylaştıran teknoloji ürünleri listesinde en başı çekebilir. Genelde akıllı robot tarzı ürünlerle ilgili bir süre sonra kenara koyuluyor denilse de Eufy bu yorumu aynı tozları yok ettiği gibi, yok edecek güçte özelliklere sahip diyebilirim.

Öncelikle gerçekten evinizin bir bireyi haline geliyor. Özellikle evcil hayvanınız ve çocuklarınız varsa Eufy, ailenin hayat kurtarıcı bireyi olarak yerini alıyor. Evde belirli sıklıkla evimize gelen yardımcımız olsa da sürekli evde vakit geçirdiğimizde çocuklarla ve kediyle birlikte çok sıklıkla toz, kırıntı ve tüy olabiliyor. İşte yüksek emiş gücü sayesinde Eufy en iyi şekilde tüm tüy ve kırıntıları kolayca temizleyebiliyor. 

Bu ürünlerde en çok sorulan soru bu robotların halıya çıkma özelliklerinin olup olmadığı konusu. Bu konuda Eufy gerçekten bir numara, örnek karşılaştırma videolarına da internetten rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Halıya rahatlıkla çıkabildiği gibi kesinlikle merdivenden de düşmüyor. Ürün öncelikle sahip olduğu kızılötesi sensörleriyle etrafındaki nesneleri algılayabiliyor, vazo ve saksı gibi kırılabilecek eşyaların etrafından dolanarak onlara zarar vermiyor. Yuvarlak ve ergonomik bir tasarıma sahip. Ürünün kullanımı zaten çok basit, tek tuş ile açma kapama yapabiliyorsunuz. Yine süpürgenin altında da açma – kapama düğmesi ek olarak mevcut. Temizleme haznesi oldukça geniş ve temizlemesi çok rahat. Ürünün ayrıca uzaktan kumanda etme özelliği de var.

Evde süpürge sesini hiç sevmediğim için yardımcı kadın olmadığında süpürge açmayı hiç sevmiyordum. Eufy bu anlamda da bence hayat kurtarıyor, süpürgenin taşıması ve kablo derdiyle uğraşmadan istediğim yere istediğim anda Eufy ile temizleyebiliyorum. Daha doğrusu Eufy temizliyor :)) Hem de diğer süpürgelere oranlar yüzde 75 sessiz olma özelliği de en sevdiğim özelliklerinden birisi.

Eğer çalışan da bir kadınsanız Eufy gerçekten hayatımızı kolaylaştırmaya yardımcı bir ürün. Zaten geçen yıl ki verilere bakıldığında hızlı ve yoğun tempoda yaşayan şehir insanlarının daha fazla Eufy gibi akıllı ürünleri tercih ettiğini de gösteriyor. Evde olun ya da olmayın istediğin saatte Eufy’yi kurabiliyorsunuz. Evde siz yokken temizliğini yaparak tekrar şarj yuvasına dönecek kadar da akıllı bir ürün. 

Ürünün özelliklerini saymakla bitirebilmem imkansız. Ürünün bir güzel özelliği de 7,2 cm olduğu için koltuk veya yatak altlarına da rahatlıkla girebiliyor ve tatmin edici bir temizlik sağlıyor.

Eufy’yi çok uzun zamandır ve keyif alarak kullanıyorum, özellikle çocukların oyun arkadaşı da olmuş durumda. Artık çocuklar yere kırıntı döktüklerinde güzel bir bahaneleri var. “Anne sorun değil, kırıntıları Eufy iki dakikada temizler” diyebiliyorlar. Her anlamda hayat kurtaran bir ürün olan Eufy, hem özellikleri hem de ürünün kalitesi ve uzun ömürlü oluşuyla kesinlikle her eve lazım.

Diğer akıllı süpürgelerle karşılaştırıldığında hem fiyat hem de performans olarak Eufy açık ara çok daha iyi diyebilirim. Anker Eufy Robovac 11S’e Anker’in web sitesinden de ulaşabilirsiniz. Ek olarak tüm online sitelerden veya Teknosa, Turkcell, D&R gibi zincir mağazalardan da Anker’in tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

anker-tr.com

Total
171
Shares
Önceki haber

Google Stadia’nın 1 Saat Oynanması Halinde Ne Kadar Veri Kullandığı Belli Oldu

Sonraki haber

Sony Oyun ve Yemek Odaklı Bir Yapay Zeka Departmanı Açıyor

İlginizi çekebilir