Anker PowerCore II 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Ürün İncelemesi

Selin Oran Anker Powercore II 20000 mAh şarj cihazıyla ilgili deneyimlerini Teknotorite okuyucuları ile paylaşıyor.

Bu ay Anker’in heyecanla beklediğim ürünü Powercore II 20000 mAh şarj cihazıyla ilgili deneyimlerimi sizlere aktarmak isterim.

Bu ürün telefon ve bilgisayardan sonra en önemli üçüncü teknoloji ürünüm olmaya aday. İşim gereği sürekli toplantılarda olduğum için toplantı aralarında cafe veya restoranlarda çalışıyorum. Bu nedenle Bilkom’dan aldığım MAC bilgisayar şarjım çok iyi gitse de ne yazık ki benim iş yoğunluğuma doğal olarak şarjı yetişmiyor. Bu nedenle her gittiğim yerde priz aramaya başlıyorum. İşte Anker Powercore 20000 PD bugün bu problemim için imdadıma yetişti. Bu ürün tüm cep telefonu, bilgisayar gibi diğer cihazlarımızı kullanmamız için fayda sağlıyor. Bu ürünün bildiğimiz Powerbank’lerden farkı nedir derseniz, ürün dizüstü bilgisayar gibi yüksek hızda şarj ihtiyacını gideriyor. 20000 Miliamper gücü olan biraz ağır bir ürün, 4 adet led lambası ile gücünü kontrol edebiliyorsunuz.

Ürünün bir adet Usb ve Type-c çıkışı bulunuyor. Ürünle birlikte iki ucu Type-c kablo da içerisinden çıkıyor bu nedenle ayrıca kablo almanıza gerek kalmıyor. Anker’in şarj kategorisinde en sevdiğim özelliklerinden biri de her ürünün çizilme ve darbelere karşı kılıflarının olması, bu şekilde hem çok şık hem de çantalarınızda ürün zarar görmüyor.

Ürün 400 TL ama bu ürünün birçok özelliği var. Bu ürünle beraber bir iPhone’u 6 defa şarj edebiliyorsunuz. 72.36 watt saatlik de gücü var. 

Bu ürün sayesinde artık dış mekanlarda bilgisayar kullanımımda hiç bir aksama olmuyor. Bense en sevdiğim teknoloji ürünlerime bir yenisi daha eklemenin keyfini sürüyorum. Ürün şu an kendi sitesi de dahil olmak üzere indirimli olarak da satışta… Ürün ile ilgili detaylı bilgilere web sitesinden ulaşabilirsiniz: https://www.anker-tr.com/ 

Kaleme alan
Selin Oran
Tüm İçerikleri Göster
Yorum Yap

Kaleme alan Selin Oran