Anker’den Başucu Ürünü: Soundcare Wakey

Anker’in yeni Soundcore Wakey ürünü dört işlevi bir arada sunarak yatağınızın başucunda yer almaya aday oluyor. Çalar saat, BT hoparlör, kablosuz hızlı şarj adaptörü ve FM radyo fonksiyonlarını bir arada sunan Anker Soundcare Wakey, şık görünümü ve işlevsel yapı-sıyla hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak öne çıkıyor.

Teknoloji her an yanı başımızda; biz uyurken bile! Kullanıcıların büyük bölümü, uyurken telefonunu başucuna koyuyor ve sabah uyanır uyanmaz telefona bakıyor. Gece boyunca telefonu şarj etmek de yaygın bir davranış. Anker’in yeni ürünü Anker Soundcare Wakey, tam bir başucu ürünü olmaya aday!

Anker Soundcare Wakey, pratik özelliklerinin yanı sıra, dekoratif açıdan da dikkate değer. Her ortama uyum sağlayabilen beyaz renkli hoş tasarımıyla Anker Soundcare Wakey, oldukça zarif ürün olarak öne çıkıyor. Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen telefonu cihazın üzerine sırt üstü koymak hızlıca şarj etmek için kullanıcıya iyi bir deneyim yaşatıyor.

Anker Soundcare Wakey’in ön bölümü hem hoparlör hem saat işlevine sahip. Cihazın hoparlör ve alarm olarak kullanılabilen ön kısmı, uyanmakta zorluk çekenlerin yardımına yetişiyor ve müzikle daha keyifli uyanmalarını sağlıyor.

Aynı anda iki cihaz şarj edilebiliyor

Anker Soundcore Wakey, bağlantı konusunda oldukça zengin. Cihazın arka tarafında elektrik, AUX ve radyo bağlantı girişi ile iki USB yuvası bulunuyor. Ürünü hem IOS hem de Android uygulamasıyla beraber işlevsel olarak kullanmak mümkün. Cihazın arkasında bulunan USB çıkışları sayesinde kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayan telefonlar veya USB şarjı destekleyen herhangi bir ürünü de rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Kaliteli ortam, kaliteli ses

PowerIQ protokolü ile 10Wat’a kadar hızlı kablosuz şarjı destekleyen Anker Soundcore Wakey, çift 5W çıkış sayesinde iyi bir ses kalitesi sunuyor. Ürünün saat gösteren kısmının parlaklığı ayarlanabiliyor. Bu sayede verimli uyku için ortamın kalitesi de artırılmış oluyor. Soundcore uygulaması sayesinde hızlı senkronizasyon ve çalar saat ayarı yapmak mümkün.

Çok fonksiyonlu, oldukça kaliteli ve şık bir ürün olan Anker Soundcore Wakey, teknolojinin nimetlerini başucunda tutmak isteyenler için ideal.

Anker Wireless Charging teknik özellikler

  • Kablosuz şarj gücü: 10W
  • Çok portlu şarj gücü: Var
  • Ses çıkışı: 2x5W Stereo
  • Ekran: LED
  • Alarm saati: 15
  • Dahili zil sesi: 10
  • Uygulama: Var
  • FM Radyo: Var
  • Bluetooth Sürümü: 5.0
  • Otomatik Zaman Senk: Var
Total
0
Shares
Önceki haber

Uber, 400 Çalışanını İşten Çıkarıyor

Sonraki haber

TikTok’un Geliştiricileri Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

İlginizi çekebilir

Yazılım Testinde Uluslararası Rekabetin Anahtarı Sertifikalar

Yılda bir kez gerçekleştirilen ISTQBⓇ Sertifikasyon Sınavları bilişim uzmanları tarafından büyük ilgi görüyor. Bugüne kadar Türkiye’de 3 bine yakın kişi uzmanlığını bu sertifikalarla belgeledi. Yazılım Test ve Kalite Derneği Başkanı Koray Yitmen, ISTQBⓇ sertifikalarını uluslararası rekabetin anahtarı olarak nitelendiriyor. Yitmen, dijitalleşmenin hız kazandığı yeni normalde daha çok uzmanın bu sertifikalarla sektörde büyük fark yaratacağına inandığını söylüyor.
Devamını oku