Bilkom’da İnsan Kaynakları Direktörü Gamze Yücel Genç oldu

Türkiye’nin önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojileri dağıtıcılarından Bilkom’da İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Gamze Yücel Genç getirildi.

Türkiye’de elektronik perakende sektörünün lider dağıtıcısı Bilkom‘da İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Gamze Yücel Genç atandı. 1 Mart itibariyle görevine başlayan Genç; çalışan deneyimi, kariyer, performans ve yetenek yönetimi, organizasyon gelişimi ve değişim, gelişim ve liderlik yönetimi, işveren markası ve yetenek kazanımı süreçlerinden sorumlu olacak.

Uyguladığı yenilikçi proje ve uygulamalarla “rol model” olmayı hedefleyen Bilkom’un insan kaynağı alanındaki çalışmaları Gamze Yücel Genç liderliğinde yürütülecek.

Gamze Yücel Genç kimdir?

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Sosyoloji bölümlerinde çift ana dal olarak tamamlayan Gamze Yücel Genç, iş hayatına 2005 yılında Oxygen Consultancy’de İşe Alım Danışmanı olarak başladı. Yaklaşık 4 yıllık deneyimin ardından, University of New York’ta İK Sertifika programına katıldı ve bu süreçte farklı kuruluşlara işe alım danışmanlığı yaptı. Türkiye’ye dönüşünde KoçSistem’de çalışmaya başlayarak son 6 yılı yönetim alanında olmak üzere 12 yıl boyunca İnsan Kaynaklarının farklı fonksiyonlarını yönetti. 2021’den bu yana Çalışan Deneyimi Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Grup Yöneticisi olarak çalışan Gamze Yücel Genç, 1 Mart tarihi itibarıyla Bilkom’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaya başladı.

Total
0
Shares
Önceki haber

Linktera 2022’de Orta Doğu ve Orta Avrupa’daki Şirketlerin de Geleceğini Değiştirecek 

Sonraki haber

Acer TravelMate P2 hareket halindeki profesyoneller için dayanıklı tasarım ve üstün güvenlik sunuyor

İlginizi çekebilir

Nar Tanesi Organizasyonu’ndan uzman mentor kadrosu ile gençlere kariyer desteği

Nar Tanesi Organizasyonu yetkin ve deneyimli mentor kadrosu ile bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlere eğitim, staj ve kariyer fırsatlarını doğru değerlendirebilmeleri konusunda destek veriyor. Nar Tanesi Organizasyonu Yürütme Kurulu Üyesi Tuğba Şişik Reis’e göre, platformun en önemli misyonlarından biri de meslek ve kariyer seçimi konusunda farkındalık yaratmak.
Devamını oku

Kale Çelik Kapı Serisi ile Yangında Üstün Performans Sergiliyor

Türkiye’de 70 yıldır inovasyon ve Ar-Ge’nin gücüne inanıp, bu alana yatırım yaparak üretimlerini gerçekleştiren Kale Kilit, çelik kapıları sayesinde yangının verdiği can ve mal zararlarının önüne geçilmesinde büyük rol oynuyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen bir yangında Kale Çelik kapı alevler, duman ve isi içeri almayarak bir aileyi mutlak faciadan kurtardı.
Devamını oku