Boston Dynamics’in Robot Köpeklerini Kamyon Çekerken İzleyin

Robot teknolojileri alanında yayınladığı her video ile adından söz ettiren Boston Dynamics, yine sıra dışı bir sunuma imza attı.

Boston Dynamics’in köpek benzeri robotları bir başka video ile karşımızda! Ancak bu kez ne kadar güçlü olduklarını göstermek için kamera karşısına çıkmışlar. Firmanın verdiği bilgilere göre 10 robot köpek, 1 derecelik yokuşta boş bir kamyonu çekiyor.

Yakında üretim süreci tamamlanacak olan robot köpekler farklı uygulama alanlarında uygulamaya hazır olacak. Spot adı verilen bu robotların taşımacılık sektörü yanında hangi endüstrilerde işlevsel olacağını ise zamanla göreceğiz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Bulut Bilişimin IoT Teknolojisinde Sağladığı 3 Şaşırtıcı Fayda

Sonraki haber

Netflix’e 9,6 Milyon Yeni Abone Dahil Oldu

İlginizi çekebilir

Çoklu görevler için daha fazla üretkenlik isteyenlerin tercihi Acer Aspire 7

Güçlü bir dizüstü bilgisayar arayanların tercihi Acer Aspire 7, gelişmiş performans özellikleri ile daha fazla üretkenlik isteyen kullanıcıların tüm iş akışını destekliyor. Cihaz, yüksek ekran gövde oranına sahip ekranının potansiyelini açığa çıkaran güçlü işlemcisi ve grafik kartı yanında, hızlı Wi-Fi ve geniş depolama alanı özellikleri ile oyun severler için de iyi bir alternatif olarak dikkat çekiyor.
Devamını oku