Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı

Diyabetli Hastaları Uyaran Akıllı Çoraplar I Haftanın Bilim & Teknoloji Haberleri #7

Bu hafta da geride bıraktığımız dönemde önce çıkan bilim ve teknoloji dünyasından gelişmeleri kısaca bir araya getirdik.

Diyabetli hastalar için erken uyarıda bulunan akıllı çoraplardan Samsung’un fiziksel banka kartına bu hafta da yeni gelişmelerle karşınızdayız.

İyi seyirler

Total
0
Shares
Önceki haber

Hangi Teknolojilere Daha Fazla Yatırım Yapalım?

Sonraki haber

SpaceX’in İlk İnsanlı Roket Fırlatma Girişimi Başarıyla Sonuçlandı

İlginizi çekebilir

Denetim Şartı Getirilen Özel Entegratörlere Innovera’dan Çözüm Desteği

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), Bilgi Sistemleri Denetimi kılavuzunu yayımlayarak e-Belge özel entegratörlerine denetim şartı getirdi. Şirketlere danışmanlık ve entegrasyon hizmetleri sunan Innovera, denetim süreci öncesinde verdiği hizmetlerle Özel Entegratörlere de destek oluyor. Innovera Yönetici Ortağı Murat Tora, “Bu denetim öncesinde yapılması gerekenler tüm süreçlerle ilgili olarak Özel Entegratörlere hizmet vermeye hazırız” dedi.
Devamını oku

İnsan Yoğunluğunun Fazla Olduğu Alanları Teknoloji ile Kontrol Edin

COVID-19 salgınında normalleşme döneminin başlamasıyla yeniden açılan ve açılmaya hazırlanan AVM’ler, mağazalar, oteller ve ofislerde insan yoğunluğunun kontrolü teknolojik çözümlerle kolaylaşıyor. Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü, 3D kamera ve ışın (beam) sensörler sayesinde yoğunluk oranını kolayca belirliyor ve yoğunluğun artması durumunda girişlerin kısıtlanması olanak sağlanıyor.
Devamını oku