Dünyanın En Yüksek Çözünürlüklü (61MP) Kamerasıyla Daha Yüksek Güvenlik

Elektronik güvenlik ve iş zekası alanında yenilikçi teknolojileriyle öne çıkan Sensormatic, dünyanın en yüksek çözünürlüklü kamerası Avigilon H5 Pro ile stadyum, havalimanı, konser ve toplanma alanları için daha etkin ve yüksek güvenlik sunuyor.

Artan güvenlik ihtiyacıyla birlikte güvenlik teknolojileri de hızla gelişiyor. Elektronik güvenlik ve iş zekası alanında yenilikçi teknolojileriyle öne çıkan Sensormatic, Avigilon H5 Pro ile dünyanın en yüksek çözünürlüklü kamerasını sunuyor. Avigilon H5 Pro, 61 megapiksele kadar çıkan çözünürlükle bugüne kadar bir güvenlik kamerasının sahip olduğu en yüksek görüntüleme gücüne sahip. Yüksek çözünürlüklü kamera, geniş görüş alanı ve yine çok yüksek yakınlaşma yeteneğiyle de şu ana kadar güvenlik teknolojileri pazarına sunulmuş en yüksek performanslı ürün olarak kabul ediliyor.

Tek bir görüntü üzerinden onlarca farklı nokta yakından izlenebiliyor
Sensormatic’in sunduğu bu yeni kamera ve özel yazılımı sayesinde tek bir kamera ile 64 farklı kameradan görüntü alınıyormuş gibi izleme yapılabiliyor. Kameranın aldığı tek planlı görüntüdeki 64 farklı noktaya ayrı ayrı zoom yapılabiliyor, farklı uzaklıktaki alanlar veya cisimler yakından ve net olarak izlenebiliyor.

Şehirlerdeki toplanma alanları, meydanlar, hava ve deniz limanları ile stadyumlar gibi geniş alanların daha az kamerayla, çok yüksek çözünürlük ve yüksek yakınlaşma yeteneğiyle net ve analizli olarak izlenmesi mümkün. Avigilon H5 Pro bu özellikleri ile şehir güvenliğinin sağlanmasında da önemli bir araç olarak ön plana çıkıyor.

Sensormatic CMO’su Pelin Yelkencioğlu

Yüksek çözünürlük analiz yeteneğiyle birleşti
Sensormatic CMO’su Pelin Yelkencioğlu “Geniş alanların izlenmesi birden fazla kamerayla zor olabiliyor. Bazı projelerde tek bir kamerayla geniş bir alana bakarak çözüm üretmek ve ilgili alanı gerektiğinde mümkün olan en fazla şekilde yakınlaşarak inceleyebilmek kritik bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkabiliyor. Avigilon H5 Pro da bu noktada en yeni ve bugüne kadar sunulmuş en üstün özelliklere sahip kamera olarak öne çıkıyor. Kameranın sahip olduğu 61 megapixel çözünürlük geniş alanda net görüş performansı, yüksek seviyede yakınlaşma yeteneği ve güçlü gece görüşü sunuyor. Görüntülemedeki bu yüksek performans kameranın analiz özelliğiyle birleştiğinde bir güvenlik kamerasının sunabileceği en üst seviyedeki güvenlik sağlanabiliyor. Özellikle şehir güvenliği, açık alanlar, hava ve deniz limanları, stadyumlar gibi geniş alanlarda tercih ettiğimiz Avigilon H5 Pro, beklenenden daha hızlı hareket eden veya normalde olması gerekenden farklı konumlarda bulunan kişi veya araçları algılayabiliyor. H5 Pro, kişinin veya aracın bulunmasına yardımcı olmak için, saatlerce süren videoyu hızla tarayabilen görüntü arama teknolojisine de sahip” diye bildirdi

Total
0
Shares
Önceki haber

Tarımda Teknoloji Devrimi: Yabani Ot Avcısı Robotlar İş Başında

Sonraki haber

Acer KG1 Serisi oyun monitörleri, kusursuz bir oyun deneyimine davet ediyor

İlginizi çekebilir