Galaxy Unpacked 2024: Galaxy AI ile Yapay Zeka Çağı Geliyor

Devrim niteliğinde bir mobil deneyim dönemi başlıyor. Günlük yaşamınızda bağlantı kurma ve yaratıcı olma yöntemlerinizi dönüştürmek üzere geliştirilen en yeni Galaxy inovasyonlarıyla dolu, yepyeni bir çağı keşfetmeye hazır olun. Yeni Galaxy S serisi, şimdiye kadar sunulan en akıllı mobil deneyimleri daha yüksek standarda taşıyacak.

Günlük yaşamınızda daha önce görülmemiş, muhteşem deneyimler yaşayın.

Samsung Electronics Unpacked etkinliği, 17 Ocak’ta San Jose’de gerçekleşecek. Yapay zekadan güç alarak yepyeni mobil deneyimler sunan en gelişmiş ve üstün Galaxy inovasyonlarını açıklarken siz de bize katılın. Etkinlik, samsung.comSamsung Newsroom ve Samsung YouTube kanalında Türkiye saatiyle 21.00’den itibaren canlı olarak yayınlanacak.

Galaxy Unpacked 2024 etkinliğiyle ilgili tüm tanıtım materyalleri, fragmanlar ve haberler için news.samsung.com/global adresini takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Çerezsiz Bir Geleceğe Hazır Mısınız?

Sonraki haber

Yorglass’tan Enerji Tasarruflu Cam Teknolojileri

İlginizi çekebilir

Securitas Technology, Onity Otel Kilit Sistemlerinin Türkiye’deki yetkili çözüm ortağı oldu

Securitas Technology Türkiye, dünya çapındaki müşterileri için gelişmiş elektronik kilitleme çözümleri sunan Onity Otel Kilit Sistemlerinin Türkiye’deki yetkili çözüm sağlayıcısı oldu. Carrier grubun bir çözümü olan Onity Otel Kilit Sistemleri, konaklama tesislerindeki kapılarda özgür ve güvenli kullanım için tercih ediliyor. Misafir memnuniyetini artırırken operasyonel verimliliğin artışına da katkı sağlıyor.
Devamını oku