Girişimci ve Yatırımcıların Buluşma Noktası Ankara Tekmer, PİAR İletişim ile Anlaştı

Girişimcilerle yatırımcıları bir araya getiren bir inovasyon merkezi olan Ankara Tekmer, kurumsal iletişim çalışmalarını  teknoloji sektörünün danışmanlık şirketi PİAR iletişim ile yürütecek.

İş dünyasının, yeni nesil girişimcilik kültürüne adapte olabilmesi ve Ankara’daki yüksek katma değerli girişimlerin artmasını sağlamak amacıyla kurulan Ankara Tekmer, tüm iletişim çalışmaları için teknoloji sektörünün danışmanlık şirketi  PİAR İletişim ile anlaştı. Girişimlerin özellikle en çok ihtiyaç duyduğu finans, hukuk, arge teşvik ve pazarlama gibi konularda danışmanlık desteği sunarak, girişimcileri yatırım turlarına hazırlayacak ve yatırım yapacak olan Ankara Tekmer, PİAR İletişim ile yaptığı bu iş birliği kapsamında, stratejik iletişim, medya ilişkileri, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, içerik yönetimi ve dijital PR konularında danışmanlık alacak.

Total
0
Shares
Önceki haber

Ödemeler dünyasının geleceğine yön verecek 7 tüketici trendi

Sonraki haber

İşletmelerin İnternet Sitelerini Ayağa Kaldıracak Çözümler Setrow WEB&SEO Optimizer’den Geliyor

İlginizi çekebilir

Sevgililer Günü’nde Aşık Olacağınız Teknoloji Hediyeleri

2021’in 14 Şubat Sevgililer Günü geçmiş yıllardan daha büyük anlam taşıyor. Dünyanın Covid-19 pandemisiyle hayatta kalma savaşı verdiği 2020 geride kalırken, 2021’in sağlık ve umut yılı olması için ilk dilek fırsatını da 14 Şubat verecek. Yıl boyu birbirlerini uzaktan görmek zorunda kalan ve aşklarını online yaşayan sevgililer, bu yıl birbirlerine verecekleri hediyelerle bağlılıklarını gösterme fırsatı bulacak.
Devamını oku