Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı

Global Teknoloji Şirketi COMPAREX, Markasını SoftwareONE Adıyla Yeniledi

Ülkemizde COMPAREX Turkey olarak faaliyet gösteren dünyanın önde gelen yazılım ve bulut devi COMPAREX, 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren SoftwareONE adıyla global pazarda yerini aldı.

Platform, çözüm ve servis alanlarında global lider SoftwareONE, dünyanın dört bir yanında SoftwareONE Group çatısı altında COMPAREX adıyla faaliyet gösteren iş birimlerinin 1 Nisan itibarıyla marka ismi değişikliğine gideceğini açıkladı. COMPAREX Turkey’in de dahil olduğu toplam 35 kurum, yeniden markalama sürecinin tamamlanmasıyla birlikte hizmet sunduğu pazarlarda SoftwareONE markasıyla yer alacak.

COMPAREX markasında yapılan değişimin, 1 Şubat 2019 tarihinde SoftwareONE’ın COMPAREX’i satın alım sürecinin tamamlanmasının ardından devam eden entegrasyonun bir parçası olduğu duyuruldu. İki şirketin ortak marka adı altında bir araya gelmesinin ardından SoftwareONE, yazılım ve yönetilen servisler alanındaki uzmanlığını daha da derinleştirip, yenilikçi bulut ve teknoloji çözümlerine öncülük ederek kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olmaya devam edecek.

“Her geçen gün daha kompleks hale gelen bir iş dünyasında, müşterilerimiz için her şeyi basitleştirmek için çalışıyoruz ve basitlik tek bir isimle başlıyor.” diyen SoftwareONE CEO’su Dieter Schlosser, “Grup çatısı altında 90 ülkede faaliyetlerini sürdüren tüm varlıklarımızı tek bir isim altında toplayarak, global ölçeğimizi öne çıkarıyoruz. Bir yandan da bir çözüm ve servis sağlayıcı olarak yerel desteğimizi sürdürüyor, müşterilerimizin her zaman yanında yer alan uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Yeni marka çatısı altında Türkiye’nin bulut dönüşümüne öncülük etmeyi sürdüreceklerini kaydeden SoftwareONE Turkey CEO’su Irmak Pakdemir,“COMPAREX Turkey’in başarı yolculuğu, bu birleşme sonrasında SoftwareONE adıyla devam ediyor. 10 milyar Euro’luk büyüklüğü ile dünyanın en büyük Microsoft ve bulut servisleri satış partnerini Türkiye’de temsil etmek bizim için gurur ve mutluluk vericidir.” diye ekledi.


SoftwareONE Turkey CEO’su Irmak Pakdemir

SoftwareONE, COMPAREX adıyla kurumlar ve iş ortaklarıyla yapılan tüm iş birliği ve sözleşmelerin, marka adı değişimi sonrasında da geçerliliğini koruduğunu duyurdu.

Total
1
Shares
Önceki haber

Netaş’ın İletişim Platformu Talki’ye TESİD’den Ödül

Sonraki haber

Yapay Zeka Bir Şempanze ya da Fare Kadar Akıllı mı?

İlginizi çekebilir

Hitachi Vantara, Yeni Lumada Platform Veri Hizmetleri İle Tüm Endüstrilere Veri Odaklı Hız Ve Yenilikçilik Getiriyor

Yeni Lumada Veri Hizmetleri ve Lumada Data Lake, tüm endüstrilere veri odaklı yenilikçilik getiriyorYeni Lumada Edge Intelligence, ticari ve endüstriyel operasyonlarda uçtan buluta veri yönetimini basitleştiriyorLumada kullanımı farklı sektörlerde önemli farklar yaratabiliyor: Kuzey Amerika’daki Disneyland’ler, Lumada ile sürüş güvenliğini artıracak
Devamını oku

Hitachi Vantara ve Hitachi Consulting Birleşiyor

Hitachi Ltd., bugün yaptığı açıklamayla iş ortakları ve müşterileri için Lumada tabanlı çözümleri ve dijital yeteneklerinin küresel büyümesine öncülük etme amacıyla Hitachi Vantara Corporation ve Hitachi Consulting Corporation’ı bünyesine dahil ettiğini duyurdu. Yeni organizasyon Ocak 2020’den başlayarak Hitachi Vantara markası altında faaliyet gösterecek.
Devamını oku