Hardware Lab Yayın Hayatına Başladı!

Teknoloji dünyasında öne çıkan trendleri tek çatında buluşturan haber portalı Hardware Lab güncel içerikleriyle yayın hayatına başladı.

Teknoloji alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takipçilerine taşıma misyonu üstlenen Hardware Lab; özel haberler, röportajlar ve son teknoloji ürünlere ilişkin deneyim incelemelerine yer verecek. Öte yandan teknoloji alanındaki tüm ekonomik gelişmeler de HardwareLab’ın gündeminde yer alacak.

Tecrübeli teknoloji editörü Erdinç Akkoyunlu ve haber editörü Talha Aynacı tarafından hazırlanan içerikler yapay zeka, cep telefonu, sosyal medya, tüketici elektroniği, teknoloji okur yazarlığı, kripto para, siber güvenlik, fintech gibi konulara odaklanacak.

Hardware Lab’ı takip etmek için www.hardwarelab.net adresini sıkça kullanılanlar sekmenize eklemeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Önceki haber

Doğru Teknolojik Ürün İçin Üç Altın Kural: Fiyat, Performans ve Güvenirlik

Sonraki haber

WhatsApp Gibi Veri Paylaşımındaki Sorunun Çözümü Blockchain’i Kullanmaktan Geçiyor

İlginizi çekebilir

Satış Tutkusu Tüketicilere Karşı: Kazanan Kim Oldu?

Kara Cuma ve Siber Pazartesi yılın son derece popüler küresel satış etkinliklerine karşılık geliyor. İndirimler genellikle dünya çapında milyonlarca insana ulaşıyor. Özellikle Kara Cuma online satışları 2022 yılında %3,5 artarak 65,3 milyar dolara ulaştı. Ayrıca, Salesforce'un satış özeti anketine göre, tüketiciler tatil sezonu boyunca küresel olarak 1,14 trilyon dolar online harcama yaptı. Bunu göz önünde bulunduran Kaspersky, kullanıcıların Kara Cuma ve Siber Pazartesi gibi büyük satış etkinlikleriyle ilgili davranış ve alışkanlıklarını araştırdı.
Devamını oku