Hitachi Vantara SEMEA Direktörü Oylum Tağmaç Röportajı

Hitachi Vantara Dijital Çözümler SEMEA Direktörü Oylum Tağmaç ile büyük verinin önemi hakkında gerçekleştirdiğimiz röportajı izleyebilirsiniz.

Hitachi Vantara Dijital Çözümler SEMEA Direktörü Oylum Tağmaç, büyük verinin önemine değinirken şirketlerin başarılı olabilmesi için elde edilen verilerin nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlatıyor. Gün geçtikçe çeperi genişleyen ve karmaşıklaşan büyük veriyi Hitachi Vantara nasıl işliyor?

Tüm bu soruların cevabı röportaj videomuzda. Videoyu buradan ya da YouTube sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Total
1
Shares
Önceki haber

Keşfedilen Güvenlik Açığı Hackerların VPN Bağlantıları İzlemesini Sağlıyor

Sonraki haber

Ericsson’a 1,1 Milyar Dolar Ceza

İlginizi çekebilir

Türkiye’nin Ay Yolculuğu Hedefinde En Büyük Destek 3D Yazıcıdan Çıkacak

Yerli ve milli 3D Yazıcı üreticisi Zaxe’nin Genel Müdürü Emre Akıncı, Türkiye’nin 2023’e kadar Ay’a ulaşmasını planlayan Milli Uzay Programı’ndaki en büyük destekçinin 3D yazıcılar olacağını söyledi. 3D yazıcıların eskiden roketlerin kritik parçalarını ürettiğini anlatan Akıncı “Şimdi uzayda 3D yazıcı ile gerekli roket ve istasyon yedek parçası imal ediliyor. Ay ve Mars yüzeyi için binaların inşası 3D yazıcı ile deneniyor. Astronotların yiyecekleri de 3D yazıcı ile basılıyor” dedi. Akıncı, Zaxe olarak Türkiye’nin uzay yolculuğunda yerli mühendislerin çalışmalarıyla yer almaktan mutluluk duyacaklarını da söyledi.
Devamını oku