HONOR 10 Lite, 24 MP Özçekim Kamerası ve 1499 TL’lik Özel Fiyatıyla Okula Dönüş Özel Kampanyası ile A101’de!

Yapay zekâ destekli 24 MP ön kamerasıyla kendi segmentindeki en iyi özçekim kameralarından birine sahip olan HONOR 10 Lite, 29 Ağustos itibarıyla A101’de 1.499 TL özel fiyatıyla tüketiciyle buluşuyor.

Teknolojiyi gençlerin ihtiyaçlarına adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan HONOR, yapay zekâ destekli 24 MP özçekim kamerası ve 3.400 mAh kapasiteye sahip bataryasıyla öne çıkan HONOR 10 Lite akıllı telefonun 29 Ağustos günü itibarıyla 1.499 TL kampanya fiyatla Türkiye’nin dört bir yanındaki A101 mağazalarında satışa çıktığını duyurdu.

Tasarımında gökyüzünden ilham alınan HONOR 10 Lite, 6,21 inç boyutundaki damla çentik Full HD+ ekranında yüzde 90’ı aşan ekran / gövde oranı sunuyor. Cihazın ön yüzünde bulunan 24 MP özçekim kamerası, her fotoğrafın en iyi şekilde çekilmesi için yapay zekâ teknolojisinden faydalanıyor. Bu sayede cilt düzeltme, yüz zayıflatma, ışık ve gölge efekti ya da göz büyütme gibi pek çok farklı işlem anlık olarak fotoğrafa uygulanabiliyor.

Telefonun arka yüzünde ise geliştirilmiş 13 MP + 2 MP AI çift kamera bulunuyor. Geniş açıklığa sahip objektif sayesinde düşük ışık koşullarında dahi en iyi pozları yakalamak mümkün oluyor. Yapay zekâ özelliği sayesinde 22 farklı senaryo arasında tanıma yapabilen arka kamera, ayrıca Süper Gece Çekimi modunda titreşimi önleyerek gece vakti de net ve parlak görüntüler elde etmeyi sağlıyor.

Kirin 710 yonga setiyle güçlenen HONOR 10 Lite, 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM bellek özellikleriyle 29 Ağustos 2019 Perşembe günü A101 mağazalarında 1.499 TL fiyat etiketiyle teknoloji meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

İsveç’te Bir Okulda Yoklama İçin Kullanılan Yüz Tanıma Sistemi Cezaya Sebep Oldu

Sonraki haber

Google, İş Başvuru Takip Sistemi Google Hire’ı Kapatıyor

İlginizi çekebilir