Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı

Honor 9X ve 9X Pro Çin’de Tanıtımını Yaptı

Çıkışına ramak kala Honor 9X ve 9X Pro’dan yeni bilgiler geldi.

Honor’un iki yeni akıllı telefonu – Honor 9X ve 9X Pro yarın Çin’deki bir lansman etkinliğinde piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmeden önce, şirket yaklaşmakta olan akıllı telefonun birkaç yeni özelliğini açıkladı.

Şirketin Weibo’da paylaştığı yeni tanıtım afişlerinde, Honor 9X’in çok daha güçlü bir Wi-Fi performansı sunacağını söyleniyor. Aynı zamanda ürünün Süper Wi-Fi penetrasyonuna sahip olacağını ve iki duvardan geçen sinyalleri dahi net bir şekilde alabileceğini iddia ediyor.

Isı dağılımı gelince, şirket akıllı telefonun bir sıvı soğutma teknolojisine sahip olacağını açıkladı. Akıllı telefonun arka panelinde 48 megapiksellik bir AI üçlü kamera kurulumu olduğu belirtiliyor.

Tanıtım afişinde, telefonun gece çekimlerinde LED Flaş’a ihtiyaç olmadan muhteşem görüntüler yakaladığını göstermişti. Aynı zamanda ürünün DxOMark tarafından kamera performansında ikinci sırada olan Honor 20 Pro ile aynı kamera kurulumuna sahip olacağı da söylenenler arasında.

Total
0
Shares
Önceki haber

Yeni Nesil Haberleri Artık Sosyal Medyadan Takip Ediyor

Sonraki haber

İngiltere’den Elektrikli Araç Teknolojilerine 100 Milyon Dolar Yatırım

İlginizi çekebilir

AVM’lerde ‘Acil Durum ve Danışma Kiosk’u İle Güvenlik İhtiyaçlarına Hızlı Müdahale

Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinde çözülmesi gereken konuların başında güvenlik geliyor. Diyelim ki, bir AVM’desiniz... O anda bir güvenlik görevlisine ihtiyacınız var, fakat bulamıyorsunuz. Ya da güvenlik görevlisi uzakta olduğu için ona ulaşamıyorsunuz. İşte bu anlarda imdadınıza, Sensormatic’in geliştirdiği ‘Acil Durum ve Danışma Kiosk’u yetişiyor.
Devamını oku

Okullarda Ders Zili Zaxe 3D Yazıcılar İçin Çalıyor

İlköğretimden üniversiteye kadar eğitimin tüm kademelerinde robotik, teknoloji ve tasarım bölümleri tarafından tercih edilen Zaxe’nin 3D yazıcılarına yönelik ilgi artmaya devam ediyor. Ayrıca Türkiye’nin 2023’te Ay’a yapacağını açıkladığı bilimsel araştırma yolculuğunda kritik parçalar da yine 3D yazıcılarla üretilecek. Zaxe Genel Müdürü Emre Akıncı, eğitim kurumlarının artık 3D eğitimleriyle ön plana çıkmak için çabaladıklarını belirterek, “Bir 3D yazıcı ile 1000 öğrenci yaratıcılığını hayata geçirme fırsatı buluyor. Bizim hedefimiz de bir öğrenciye bir 3D yazıcı düşmesi” dedi. Akıncı, bir tarih bölümü öğrencisinin bir tarihi eseri canlandırmak için 3D yazıcıyı kullandığını belirtirken, aynı zamanda ilköğretim öğrencilerinin de Teknoloji ve Tasarım Dersi’ni teoriden pratiğe dönüştürebilmeleri için 3D yazıcıların vazgeçilmez olduğunu belirtti.
Devamını oku

Müziğinizi Nasıl Alırsınız?

Teknolojinin her şeye, her yere ulaşıp da müzik gibi sonsuz bir kavrama dokunmaması düşünülemezdi herhalde… Bugün yalnız dinlediğimiz ekipmanlar değil, müziği dinlediğimiz mecralar da değişiyor. Son satın aldığınız CD’yi hatırlıyorsanız, kuvvetle muhtemel güçlü bir hafızaya sahipsiniz.
Devamını oku