Honor 9X ve 9X Pro Çin’de Tanıtımını Yaptı

Çıkışına ramak kala Honor 9X ve 9X Pro’dan yeni bilgiler geldi.

Honor’un iki yeni akıllı telefonu – Honor 9X ve 9X Pro yarın Çin’deki bir lansman etkinliğinde piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmeden önce, şirket yaklaşmakta olan akıllı telefonun birkaç yeni özelliğini açıkladı.

Şirketin Weibo’da paylaştığı yeni tanıtım afişlerinde, Honor 9X’in çok daha güçlü bir Wi-Fi performansı sunacağını söyleniyor. Aynı zamanda ürünün Süper Wi-Fi penetrasyonuna sahip olacağını ve iki duvardan geçen sinyalleri dahi net bir şekilde alabileceğini iddia ediyor.

Isı dağılımı gelince, şirket akıllı telefonun bir sıvı soğutma teknolojisine sahip olacağını açıkladı. Akıllı telefonun arka panelinde 48 megapiksellik bir AI üçlü kamera kurulumu olduğu belirtiliyor.

Tanıtım afişinde, telefonun gece çekimlerinde LED Flaş’a ihtiyaç olmadan muhteşem görüntüler yakaladığını göstermişti. Aynı zamanda ürünün DxOMark tarafından kamera performansında ikinci sırada olan Honor 20 Pro ile aynı kamera kurulumuna sahip olacağı da söylenenler arasında.

Total
0
Shares
Önceki haber

Yeni Nesil Haberleri Artık Sosyal Medyadan Takip Ediyor

Sonraki haber

İngiltere’den Elektrikli Araç Teknolojilerine 100 Milyon Dolar Yatırım

İlginizi çekebilir

Türkiye’nin Siber Güvenlik Zirvesi 8. Kez Sektörü Buluşturuyor. E-Safe Sıra Dışı Etkinliklerle Başlıyor…

Bu yıl 8. kez düzenlenecek olan e-Safe zirvesinde, dünyada ve ülkemizde gerçekleşen ve gerçekleşmesi olası siber saldırılar analiz edilecek, Türkiye'nin yakın gelecekte karşı karşıya kalabileceği siber güvenlik riskleri masaya yatırılacak ve Capture The Flag (CTF) yarışmasında siber güvenlik açıklarını yakalayabilecek gençler yeteneklerini gösterecekler. Bakalım bayrağı kim kapacak?
Devamını oku