IFS, Ödüllü Geri Bildirim Platformu Customerville’i Satın Aldı

Customerville, IFS müşterilerinin kendi müşterileriyle etkileşimlerini geliştiren, gelirlerini ve kârlılıklarını artıran; ürün, hizmet ve gelirle ilgili yeni inovasyonlar oluşturmalarına yardımcı olan IFS Cloud çözümüne entegre edilecek.

Design-Driven Feedback™ teknolojisi sağlayıcısı olan Customerville, tüm müşteri yolculuğu boyunca geri bildirimleri ve dinlemeyi iyileştiren; teknolojiyi, tasarımı ve davranış bilimini harmanlayarak insanların paylaşımlarını ve geri bildirimlere yanıtlarını simüle eden benzersiz ve ödüllü bir platform sunuyor.

Bu satın alma IFS’i pazarda daha da benzersiz bir konuma getirirken, müşterilerinin çalışanlarını, varlıklarını ve kendi müşterilerini en etkili bir şekilde yönetebilmelerine olanak tanıyor. Müşteri deneyimi ve müşterilerin gerçekten ne istediklerini anlamak açısından müşteri beklentileriyle ilgili geri bildirimleri yönetmek ve karşılamak büyük önem taşıyor. IFS, müşterilerin beklentilerini ve bildirimlerini anında toplama yeteneğini çözümlerine dahil ederek şirketlerin kullanıcı deneyimlerini daha da mükemmelleştirmelerine olanak tanıyor.

IFS’in VoC programında yerleşik olarak bulunan bir araç nedeniyle Customerville ile köklü bir geçmişi bulunuyor. Müşteri duyarlılığı analizi ve Customerville’in IFS’e kattığı zekâ, IFS’in hizmetlerini iyileştirmesinde, IFS Cloud’u geliştirmesinde ve Müşteri Yaşam Döngüsü Deneyimi programını ve kültürünü şekillendirmesinde büyük rol oynadı.

Customerville’in satın alınması, IFS’in iş modelini tek başına ürün satmaktan uzaklaştırırken, işletmelerin ihtiyaç duydukları yetenekleri sağlama taahhüdünü daha da pekiştirmesini sağlıyor. İşletmeler tasarım ve inovasyonlara giderek daha fazla odaklandıkça, müşterilerini ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına ve diyaloglarını sürdürmelerine yardımcı olacak yetenekler talep ediyor. Customerville’ın satın alınmasıyla IFS bu ihtiyaçlara doğrudan yanıt verebilme imkanına kavuşuyor.

IFS CEO’su Darren Roos konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Customerville, tasarım odaklı olduğu için kendi alanında öne çıkıyor ve diğer şirketlerden farklılaşıyor. Durağan ve düz formatlarda anketler sunan rakiplerinden farklı olarak müşteri anketlerini zengin ve etkileşimli deneyimlere dönüştürerek, müşteri yanıt oranlarını yüzde 400 ila yüzde 600 artırıyor. Başarılı VoC (müşterinin sesi) programlarının geliri artırdığı, maliyetleri azalttığı ve müşteri odaklı bir kültür yarattığı kanıtlanmış bir gerçek. Bu yeteneği IFS Cloud çözümümüzün bir parçası olarak tüm müşterilerimize sağlamak yalnızca kendi müşterilerinin içgörülerine dayalı ürün veya hizmetler sunmaları için değil aynı zamanda önemli iş değeri yaratan erken tasarım aşamasında harekete geçmelerini sağlamak anlamına geliyor.”

Customerville CEO’su Max Israel ise “Customerville olarak amacımız şirketlerin müşterilerine kendilerini oldukları gibi ifade edebileceklerini ve e-postayla sıkıcı raporlar göndermenin ötesine geçebileceklerini göstermek. Bu, müşteri yolculuğuna dair anlayışlarını derinleştirmek ve daha akıllı kararlar almak isteyen şirketler için temel bir değişim. IFS ile işletmelerin anketlerini kendi müşterilerinin yolculuklarına dahil etmelerini sağlayacak bir mekanizmaya ihtiyaç duyduklarını gördük. IFS müşterilerine harika hizmet anları sunmayı taahhüt ediyor ve harika deneyimler yaratma tutkularını seviyoruz. Customerville, bu düşünce tarzına tam anlamıyla uyuyor ve IFS’in çözümlerinin doğal bir parçası olacağını düşünüyoruz. IFS’le birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Customerville anketleri, ilgi çekici bir deneyim yaratmak ve karar vericilerin harekete geçebileceği öngörüler sağlamak için güzel tasarlanmış, düşünceli bir şekilde yapılandırılmış ve müşteri yolculuğuna uygun hale getirilmiş durumda. Sağladığı değer, müşteri katılımı ile sınırlı değil ve paydaşlar, insanlar, yöneticiler, çalışanlar ve ayrıca ekosistem genelinde iş ortakları, tedarikçiler ve başarıda etkisi olan diğer kişilerle dahili olarak daha iyi bir etkileşim oluşturmak için genişletilebiliyor.

Operasyonlarını ABD’de Seattle, Washington ve İspanya’da Valencia’dan yürüten Customerville, verileri etkileşimli bir Design-Driven Feedback™ platformuna dönüştüren gelişmiş bir anket aracı sunuyor. Müşterilerden önemli ölçüde daha yüksek katılım ve yanıt oranları elde etmek için özel olarak tasarlanan çözüm, her yıl dünya genelinde gönderilen çeyrek trilyon anketten kaynaklanan azalan geri bildirim oranlarını ele alıyor. Customerville, müşteri deneyiminin anlaşılmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olmak için geri bildirim toplama, analiz, dağıtım ve eylemleri birbirine bağlı tek bir platformda birleştiriyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Acer P5530i projeksiyon ile evinizi sinema salonuna çevirin

Sonraki haber

Papara’dan 275.000 kişinin sağlık harcamasına büyük destek! 

İlginizi çekebilir