Instagram’a Karanlık Modu Geliyor

iOS 13 ve Android 10’la birlikte çok daha popüler hale gelen karanlık modu bu kez de sevilen sosyal medya platformu Instagram için geliyor.

Android Police ve 9to5Google isimli haber siteleri tarafından yapılan habere göre Instagram’ın karanlık modu şu an itibariyle test aşamasına geçmiş durumda. Beta testine katılan kullanıcılar aracılığıyla erişilen görüntülere bakarak Instagram’ın karanlık modunda nasıl gözükeceğine dair fikir edinebilirsiniz.

Yapılan haberlere göre Instagram’ın karanlık modu Samsung’un Android Pie üzerinde sunduğu Night moduna geçiş seçeneğine paralel olarak geliştirilmiş. Instagram kanadı ise konuya ilişkin olarak henüz resmi bir açıklama yapmış değil.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki haber

Hitachi Vantara ve Hitachi Consulting Birleşiyor

Sonraki haber

Site Sakinlerinin Talepleri Mobil Uygulama’da

İlginizi çekebilir

“Yapay zeka akademik dürüstlüğü tehdit ediyor” ChatGPT’nin başlıca tehlikesi akademik dürüstlük!

Akademik metinlerin yazılmasında belli bir noktaya kadar yapay zekadan faydalanılabileceğini dile getiren uzmanlar, öğrenme, araştırma ve bilgi toplama aşamasında yapay zeka uygulamalarından faydalanılabileceğini söylüyor. Yapay zekanın akademik etiğe ters düşecek eylemler içerisinde bulunmaması için metnin, intihal ve yanlış bilgiyi önlemek için incelenip düzenlenmesi gerektiğini vurgulayan Arş. Gör. Şeyma Yektar, ChatGPT gibi yapay zeka uygulamalarının yazılı olarak kontrolsüz kullanımından kaçınılması gerektiğini kaydetti.
Devamını oku