Instagram’a Karanlık Modu Geliyor

iOS 13 ve Android 10’la birlikte çok daha popüler hale gelen karanlık modu bu kez de sevilen sosyal medya platformu Instagram için geliyor.

Android Police ve 9to5Google isimli haber siteleri tarafından yapılan habere göre Instagram’ın karanlık modu şu an itibariyle test aşamasına geçmiş durumda. Beta testine katılan kullanıcılar aracılığıyla erişilen görüntülere bakarak Instagram’ın karanlık modunda nasıl gözükeceğine dair fikir edinebilirsiniz.

Yapılan haberlere göre Instagram’ın karanlık modu Samsung’un Android Pie üzerinde sunduğu Night moduna geçiş seçeneğine paralel olarak geliştirilmiş. Instagram kanadı ise konuya ilişkin olarak henüz resmi bir açıklama yapmış değil.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki haber

Hitachi Vantara ve Hitachi Consulting Birleşiyor

Sonraki haber

Site Sakinlerinin Talepleri Mobil Uygulama’da

İlginizi çekebilir

Gökhan Say, Startup’ların Dünya Pazarlarına Hazırlanmalarına Hem Yatırımcı Hem Danışman Olarak Destek Verecek

Kondukto, Cybercyte, Diffusion Capital Partners’da yatırımcı, CyberWise’da ise Danışma Kurulu üyesi olarak yeni rollere soyunan Gökhan Say, Türkiye’nin, dünyanın en önemli Güvenlik Yazılımı ve Danışmanlığı ihracatçıları arasına girmesi ve özellikle de Amerika pazarıyla bir köprü oluşturarak startup’lara bu yolda yardımcı olmak için çalışacağını açıkladı.
Devamını oku

Dijital Ekranlar, Reklam Teknolojileri ile Artık Daha Değerli

Adform Türkiye’nin programatik DOOH çözümü, açık hava reklamcılığına erişim optimizasyonu ve bütçe tasarrufu getiriyor. Şirketin, Vodafone Supernet 4.5G bilinirliğini artırmak için hayata geçirdiği programatik dijital açık hava ekran çözümü odaklı kampanya, başarılı sonuçları ile dikkat çekti.
Devamını oku

Öğrenciler için en ideal karne hediyesi: Acer Aspire 3

Son derece yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının ardından okulların kapanmasına sayılı günler kala bir yandan karne heyecanı yaşayan, bir yandan da yaz tatilinin keyfini çıkarmaya hazırlanan öğrenciler için Acer Aspire 3 (A315-510P) en ideal karne hediyesi olarak öne çıkıyor.
Devamını oku