Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı
Redington reklamı

iPhone 11, 10 Eylül’de Dünyaya Tanıtılacak

Apple gerçekleştireceği etkinlik için basın davetiyeleri göndermeye başladı.

Teknoloji devi Apple yeni dönem cihazlarının tanıtılacağı etkinlik için basın kuruluşlarına davetiye göndermeye başladı. 10 Eylül tarihinde Kaliforniya, Stece Jobs Theater’da gerçekleşecek etkinlikte yeni iPhone modeline ilişkin merakla beklenen detaylar açığa çıkacak.

Teknoloji uzmanları rakiplerinin esnek ekran ve 5G seçenekleri sunması ile bu sene iPhone satışlarının sıkıntılı olabileceğini öngörüyor. Bir diğer öngörü ise Apple’ın iPhone’un temel tasarımını değiştirmeyeceği. Şayet iPhone temel tasarımını değiştirmezse, ilk kez arka arkaya 3 yıl aynı görünüme sahip iPhone modeli satışa sunulmuş olacak. Pek çok kişi ise Apple’ın gerçek değişiklikleri 2020 yılında iPhone ile buluşturacağına inanıyor.

Söylentilere göre gerçekleşecek etkinlikte iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olmak üzere üç farklı model duyurulacak. Bir önceki model iPhone XS Max’ın halefi olması planlanan iPhone 11 Pro Max’in arka tarafta 3 kamerası olacağı yayılan dedikodular arasında.

Kaynak: GadgetsNow

Total
0
Shares
Önceki haber

Yerli ve Milli İşletim Sistemi Pardus’a Göç Başladı

Sonraki haber

MIT’in Geliştirdiği Robot Benzeri İplik, Beyinde Ameliyatı Kolaylaştırıyor

İlginizi çekebilir

Anker, Nebula Deneyim Merkezini Dünyada İlk Kez D&R’da Açtı!

Sinema salonlarının COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle boş kaldığı bugünlerde, Anker ve D&R işbirliği ile istenilen her mekan sinemaya dönüşüyor. Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle dikkat çeken Nebula ürün ailesine, son olarak tüm yayınları canlı izliyormuş hissi veren Cosmos Max 4K ve Cosmos (1080p) ev sineması projektörleri katıldı. Nebula’da ürün gamını daha üst teknolojilerle geliştirmeye devam eden Anker, Nebula Deneyim Merkezi’ni dünyada ilk kez İstinye Park D&R’da açtı. Kapsamlı ve iddialı teknoloji ürünlerinin Türkiye’deki doğru adreslerinden olan D&R, Nebula’yı teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak.
Devamını oku