iPhone 12’yi 3 Kata Kadar Hızlı Şarj Eden Anker Nano ile Maksimum Pil Ömrüne Ulaşın

Anker’in PowerPort III Nano adlı yeni şarj cihazı, 20 Watt çıkış gücü ile aralarında iPhone 12 serisinin de olduğu Apple telefonları 3 kat hızlı şarj ederken, diğer amiral gemisi akıllı telefon modellerini, tabletleri, akıllı saat ve cihazları da hızlı şarj ediyor ve son derece ufak tasarımıyla her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Akıllı telefonlarla geçirdiğimiz zaman artarken, birçok tüketici pil ömrü kadar, tam şarj olma süresini de bir satın alma kriteri olarak değerlendiriyor. Gündelik hayatta birden fazla mobil cihaz kullanımı da yaygınlaşırken, hızlı şarj ve cihaz uyumluluğu da teknolojik ihtiyaç haline geliyor.

Orijinal iPhone şarjından 2 kat ufak, 3 kat hızlı

Anker’in PowerPort III Nano adlı yeni şarj cihazı, 20 Watt’lık çıkış gücü ile iPhone 8 ve sonraki Apple akıllı telefon modellerine maksimum şarj desteği sağlıyor.

Orijinal şarj cihazlarıyla kıyaslandığında, Anker Nano, yeni tanıtılan iPhone 12 serisini ve önceki modelleri 3 kata kadar hızlı şarj edebiliyor. 18 Watt’lık standart iPhone şarj aletinden yüzde 50 daha ufak boyutta oluşuyla hem çantada ya da cepte hem de prizde yer kaplamaması da Nano’yu iPhone şarjı için ideal bir seçenek getiriyor.

Yüksek mobil cihaz uyumluluğu ile hızlı şarj birleşiyor

Nano’nun 20 Watt’lık çıkış gücü, iPhone 8 ve sonraki modeller, Samsung Galaxy S20 gibi güncel amiral gemisi akıllı telefonlarda olduğu kadar akıllı saat ya da kablosuz kulaklık gibi her gün kullanılan cihazları da hızlı biçimde şarj edebilmeyi sağlıyor.

Anker’in güncel teknolojisi ile üretilen PowerPort III Nano, özel manyetik bileşenler ile daha ufak boyuta ulaşırken, bu sayede enerji verimliliğini artırıyor ve ısı dağılımını optimize ediyor. Cihazda kullanılan ve yine Anker’e ait PowerIQ 3.0 teknolojisi de çok sayıda şarj protokolünü destekliyor ve her mobil cihaz için uyumluluk sağlamasının yanında, şarj hızlarını da otomatik olarak ayarlıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

YouTube, Koronavirüs Aşıları Hakkındaki Yanlış Bilgi İçeren Videoları Yasakladı

Sonraki haber

iPhone 12 Tanıtıldı! Fiyatı, Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

İlginizi çekebilir

Babanızı mutlu edecek hediye seçenekleri BaByliss’te!

Kişisel bakımda 50 yılı aşkın profesyonel uzmanlığa sahip BaByliss, bizi büyük özveriyle büyüten babalarımız için, onların hayatını kolaylaştıracak ve yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak hediye seçenekleri sunuyor.BaByliss’in her tarz ve bütçeye uygun erkek bakım ürünleri, babanız için en ideal hediye olacak.
Devamını oku