Ivanti’nin Türkiye yetkili distribütörü Redington Türkiye oldu

Güvenlik çözümleri şirketi Ivanti’nin tüm ürün ve hizmetlerinin dağıtımını Redington Türkiye üstlendi

Teknoloji alanında Türkiye’nin en köklü distribütörlerinden biri olan, 2015 sonunda Redington Grup’un bir parçası haline gelen Linkplus ve bu yıl itibarıyla kullanmaya başladığı yeni ismiyle Redington Türkiye, ABD merkezli BT altyapı ve güvenlik çözümleri üreticisi Ivanti’nin Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu.


Anlaşma dahilinde 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren, Ivanti’nin portföyünde yer alan birleştirilmiş uç nokta yönetimi, sıfır güven esaslı güvenlik ve kurumsal hizmet yönetimi dahil olmak üzere tüm çözümlerinin dağıtımını Redington Türkiye yürütmeye başladı.


Tüm Mobile Iron ürünleri de Ivanti çatısı altında Redington Türkiye’de


Mobile Iron ve Redington Türkiye arasındaki 2020 yılı sonuna kadar geçerli olan ve markanın MDM çözümlerini kapsayan distribütörlük anlaşması, Ivanti’nin Mobile Iron markasını satın alması sonrasında tüm Ivanti çözümlerinin Redington Türkiye’nin ürün yelpazesine eklenmesiyle sonuçlandı.


Ivanti ile başlayan iş ortaklıkları sonrasında, Türkiye’de sunulan ürün ve çözümlerin kapsamının daha da genişlemesinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Redington’un uluslararası tecrübesi ve geniş partner ağı, Ivanti’nin uzmanlığını ispatlamış ürün yelpazesi ile bir arada büyük fırsatlarda daha da rekabetçi bir şekilde var olmamızı sağlayacaktır. Redington Türkiye olarak iş akışlarına güvenilir ve kurumsal yaklaşımımızın, Ivanti kalitesi ile birleşmesi siber güvenlik alanında iş ortaklarımızın en önemli partneri olma yolunda önemli adımlarımızdan biridir. Bu anlaşma aynı zamanda, sektördeki rolümüzü bilinen distribütör anlayışından çıkarıp, sadece tedarik ve finansal olarak değil, teknik olarak da iş ortaklarımızın yanında olduğumuz katma değerli distribütörlük anlayışımızın güzel bir örneği” şeklinde konuştu.


Uzaktan çalışan firmaların güvenliği Redington ve Ivanti iş birliğine emanet


Ivanti sunduğu hizmet kapsamında; PC’ler ve mobil cihazlardan, sanal masa üstü altyapısına ve veri merkezine, çalışma ortamı her yer olabilen girişimlerde, kişisel çalışma deneyimi sağlarken, buluttan uç noktaya IT envanterini gözlüyor, yönetiyor, güvenliği sağlıyor ve servis veriyor. Kullanıcıların, altyapı ve cihazlar arasındaki tüm IT bağlantılarının daha akıllı/verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlayan Ivanti otomasyon platformu ile her yerde çalışmaları mümkün. Özellikle pandemi sonra hibrit çalışmanın yaygınlaşması ile Redington tarafından pazara sunulacak Ivanti çözümlerini kullanan şirketler, uzaktan çalışanlar nerede olursa olsun cihazlar ve sunucular arasındaki kurumsal veri akışının güvenli ve hızlı olmasını sağlarken, çalışanların verimliliğini artırabilecekler.

Total
0
Shares
Önceki haber
Siber Güvenlik

Trend Micro’nun Sıfırıncı Gün Girişimi (ZDI) Dünyanın En Büyük Güvenlik Açığı Bulma Programı Seçildi

Sonraki haber

Yeni Acer Nitro 5 ile oyunseverler en hızlı mücadeleye hazır

İlginizi çekebilir