KFC, Etsiz Tavuk Ürünlerini Test Etmeye Başladı

Etsiz hamburgerle dikkatleri üzerine çeken BeyondMeat markasıyla ortaklığa giden dünyaca ünlü fast food zinciri KFC, etsiz tavuklarını tanıttı.

Bitkisel etleri ve bu etlerden imal edilmiş hamburgerleriyle yeni bir akım başlatan Beyond Meat, KFC’nin menülerine de el attı! KFC resmi Twitter hesabından yayınlanan gönderiye göre tavuk içermeyen bitkisel tavuk eti içeren menüler Amerika’nın Atlanta bölgesinde satışa sunulmuş durumda.

Bitkisel et seçenekleri aslında uzun süredir bir seçenek olarak bulunuyordu. Ancak son dönemde önemli fast food zincirlerinin menülerine dahil olmasıyla büyük kitlelerin odak noktası haline geldi. Daha önce Burger King, Carl’s Jr ve Del Taco markaları bitkisel etli menüleriyle dikkat çekerken, bu markalara şimdi de KFC dahil oluyor.

Duyuruyla beraber sosyal medya ikiye ayrılmış durumda. KFC ise bitkisel et menüsünün, gerçek et kadar lezzetli olduğunu iddia ediyor. Bu seçenek Türkiye’ye gelir mi bilemeyiz. Ancak denemeyi isterdik!  

Total
0
Shares
Önceki haber

Apple, iPhone’ları Birer Telsize Çevirecek Özelliğini Geliştirmeyi Durdurdu

Sonraki haber

Otomobilinizin Enerjisi Ne Kadar Yeşil?

İlginizi çekebilir

Zamanınızı Verimli Kullanmak İçin: RescueTime

Çalıştığınız süre içinde zamanınızı verimli kullanıp kullanmadığınızı anlamanın yolu, gün içindeki davranışlarınızı analiz etmekten geçiyor. Bunu sağlamanın püf noktası ise bilgisayarınız ve telefonunuzda RescueTime uygulamasını kullanmak.
Devamını oku