KFC, Etsiz Tavuk Ürünlerini Test Etmeye Başladı

Etsiz hamburgerle dikkatleri üzerine çeken BeyondMeat markasıyla ortaklığa giden dünyaca ünlü fast food zinciri KFC, etsiz tavuklarını tanıttı.

Bitkisel etleri ve bu etlerden imal edilmiş hamburgerleriyle yeni bir akım başlatan Beyond Meat, KFC’nin menülerine de el attı! KFC resmi Twitter hesabından yayınlanan gönderiye göre tavuk içermeyen bitkisel tavuk eti içeren menüler Amerika’nın Atlanta bölgesinde satışa sunulmuş durumda.

Bitkisel et seçenekleri aslında uzun süredir bir seçenek olarak bulunuyordu. Ancak son dönemde önemli fast food zincirlerinin menülerine dahil olmasıyla büyük kitlelerin odak noktası haline geldi. Daha önce Burger King, Carl’s Jr ve Del Taco markaları bitkisel etli menüleriyle dikkat çekerken, bu markalara şimdi de KFC dahil oluyor.

Duyuruyla beraber sosyal medya ikiye ayrılmış durumda. KFC ise bitkisel et menüsünün, gerçek et kadar lezzetli olduğunu iddia ediyor. Bu seçenek Türkiye’ye gelir mi bilemeyiz. Ancak denemeyi isterdik!  

Total
0
Shares
Önceki haber

Apple, iPhone’ları Birer Telsize Çevirecek Özelliğini Geliştirmeyi Durdurdu

Sonraki haber

Otomobilinizin Enerjisi Ne Kadar Yeşil?

İlginizi çekebilir

Yazılım Devi Micro Focus Türkiye Ar-Ge Yatırımı İle Büyüdü!

2020 Micro Focus için beklentilerinin üzerinde bir büyüme yılı olarak geride kalıyor. Yıl içinde Atar Labs ile Türkiye’nin siber güvenlik alanındaki en büyük satın almasını gerçekleştiren şirket, “Micro Focus Virtual Realize Tour ‘20” ile de sektörün en önemli etkinliklerinden birine imza attı. Dijital dönüşümün ve bilişim teknolojilerinin ön plana çıktığı 2020’yi hedeflerinin üzerinde bir büyümeyle kapatacaklarını açıklayan Micro Focus Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Deniz Kırca, “2021’de de hızlı büyümemizi sürdürürken yenilikçi teknoloji ve çözümlerimizle müşterilerimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
Devamını oku