Kişisel Egzersiz Uygulaması Livekick 3 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Kullanıcılarına diledikleri noktadan antrenörlerle birebir egzersiz ve yoga eğitimine erişim imkanı tanıyan Livekick, yatırımcıların gözdesi oldu.

Girişimci Yarden Tadmor ve fitness uzmanı Shayna Schmidt tarafından kurulan Livekick, günlük spor aktivitelerini  hiçbir koşulda aksatmak istemeyen kullanıcılarına iş seyahatinde veya tatildeyken bile egzersiz rutinlerini  gerçekleştirmeleri imkanı tanıyor.

Livekick kullanıcıları haftalık 32 dolar karşılığında uzaktan eğitmene bağlanarak,  30 dakika süren 2 veya 3 farklı ders alabiliyorlar. Antrenmanlar kullanıcının mevcut alanı ve donanımına göre ayarlanabiliyor ve antrenörler gözlemlerine göre haftanın geri kalanı için başka antrenmanlar da ayarlıyor.

Şirketin kurucularından olan Tadmor kişisel egzersiz alanında yaptıkları bu benzersiz yaklaşımın her kullanıcının ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen antrenmanlar sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda motivasyonlarını da korumada etkili olduğunu söyledi.

Livekick’in her an her yerden erişim sağlanabilen yapısı sadece kullanıcılar değil antrenörler için de büyük fayda sunuyor. Örneğin gün içinde mesai saatlerinde pek çalışan gelmediği için boşta kalan antrenörler, bu saatte dünyanın bir başka noktasında ders almaya hazır olan kullanıcıyla ilgilenerek ek gelir sağlıyor.

Egzersizi erişebilir ve uygun fiyatlı hale getirmeyi amaçlayan Livekick kurucuları, milyonlarca insanın yaşamını ve sağlığını iyileştirme konusunda öncü olacaklarına inanıyor.

Kaynak: ttps://techcrunch.com

Total
0
Shares
Önceki haber

Huawei Telefonlarında microSD Kartlar Kullanılamayacak

Sonraki haber

Akıllı Teknolojiler Turizm Sektöründe Konfor ve Güvenlik Sağlıyor

İlginizi çekebilir

TurkNet Hız Testlerinde Yine Zirvede!

Kotasız ve taahhütsüz olarak abonelerine 1000 Mbps’e kadar maksimum hızda interneti ayda 139,90 TL’lik tek fiyatla sunan TurkNet, 2020 yılında olduğu gibi 2021’de de zirveyi korudu. Speedtest ve nPerf’e göre Türkiye’nin hız performans birincisi TurkNet’in sunduğu yüksek hızlı internet hizmeti, dünya standartlarında bir deneyim vadediyor.
Devamını oku

Babanızı mutlu edecek hediye seçenekleri BaByliss’te!

Kişisel bakımda 50 yılı aşkın profesyonel uzmanlığa sahip BaByliss, bizi büyük özveriyle büyüten babalarımız için, onların hayatını kolaylaştıracak ve yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak hediye seçenekleri sunuyor.BaByliss’in her tarz ve bütçeye uygun erkek bakım ürünleri, babanız için en ideal hediye olacak.
Devamını oku