Kişisel Egzersiz Uygulaması Livekick 3 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Kullanıcılarına diledikleri noktadan antrenörlerle birebir egzersiz ve yoga eğitimine erişim imkanı tanıyan Livekick, yatırımcıların gözdesi oldu.

Girişimci Yarden Tadmor ve fitness uzmanı Shayna Schmidt tarafından kurulan Livekick, günlük spor aktivitelerini  hiçbir koşulda aksatmak istemeyen kullanıcılarına iş seyahatinde veya tatildeyken bile egzersiz rutinlerini  gerçekleştirmeleri imkanı tanıyor.

Livekick kullanıcıları haftalık 32 dolar karşılığında uzaktan eğitmene bağlanarak,  30 dakika süren 2 veya 3 farklı ders alabiliyorlar. Antrenmanlar kullanıcının mevcut alanı ve donanımına göre ayarlanabiliyor ve antrenörler gözlemlerine göre haftanın geri kalanı için başka antrenmanlar da ayarlıyor.

Şirketin kurucularından olan Tadmor kişisel egzersiz alanında yaptıkları bu benzersiz yaklaşımın her kullanıcının ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen antrenmanlar sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda motivasyonlarını da korumada etkili olduğunu söyledi.

Livekick’in her an her yerden erişim sağlanabilen yapısı sadece kullanıcılar değil antrenörler için de büyük fayda sunuyor. Örneğin gün içinde mesai saatlerinde pek çalışan gelmediği için boşta kalan antrenörler, bu saatte dünyanın bir başka noktasında ders almaya hazır olan kullanıcıyla ilgilenerek ek gelir sağlıyor.

Egzersizi erişebilir ve uygun fiyatlı hale getirmeyi amaçlayan Livekick kurucuları, milyonlarca insanın yaşamını ve sağlığını iyileştirme konusunda öncü olacaklarına inanıyor.

Kaynak: ttps://techcrunch.com

Total
0
Shares
Önceki haber

Huawei Telefonlarında microSD Kartlar Kullanılamayacak

Sonraki haber

Akıllı Teknolojiler Turizm Sektöründe Konfor ve Güvenlik Sağlıyor

İlginizi çekebilir

Lider Görüşler Forumu’nda Müşteri Deneyiminin Geleceği Masaya Yatırıldı

Teleperformance’ın müşteri deneyimi ve kurumsal süreç yönetimi alanındaki en büyük global etkinliği Lider Görüşler Forumu (LIF), bu yıl altıncı kez düzenlendi. İlk kez sanal olarak gerçekleştirilen forumda, HSBC ve Netflix’in yanı sıra dünyanın önde gelen birçok markası müşteri deneyimine dair en iyi uygulamaları ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Alanında uzman onlarca konuşmacı 5 gün süren etkinlikte müşteri deneyimi ve dijitalleşmenin geleceğini de masaya yatırdı.
Devamını oku

Anker, Nebula Deneyim Merkezini Dünyada İlk Kez D&R’da Açtı!

Sinema salonlarının COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle boş kaldığı bugünlerde, Anker ve D&R işbirliği ile istenilen her mekan sinemaya dönüşüyor. Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle dikkat çeken Nebula ürün ailesine, son olarak tüm yayınları canlı izliyormuş hissi veren Cosmos Max 4K ve Cosmos (1080p) ev sineması projektörleri katıldı. Nebula’da ürün gamını daha üst teknolojilerle geliştirmeye devam eden Anker, Nebula Deneyim Merkezi’ni dünyada ilk kez İstinye Park D&R’da açtı. Kapsamlı ve iddialı teknoloji ürünlerinin Türkiye’deki doğru adreslerinden olan D&R, Nebula’yı teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak.
Devamını oku