Laurastar tüketicisiyle buluşuyor

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar, günlük ütüyü daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olan ürün ailesi için, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında İstanbul’daki altı alışveriş merkezinde tanıtım etkinliği düzenleyecek.

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar’ın benzersiz bir ütü deneyimi yaşatan ürünleri, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek roadshow etkinliğiyle İstanbul’un dört bir yanında bulunan 6 AVM’de tüketicilerle buluşacak.

26-29 Ağustos’ta İstanbul’da Akbatı AVM ile başlayacak roadshow, sırasıyla 2-5 Eylül’de Vadiistanbul AVM, 9-12 Eylül’de Zorlu AVM, 16-19 Eylül’de İstinye Park AVM, 23-26 Eylül’de Akasya AVM ve son olarak 30 Eylül-3 Ekim’de Metropol İstanbul AVM’de devam edecek.

Özel olarak tasarlanan tanıtım standıyla etkinlik alanında yer alacak olan Laurastar, Türkiye’de satışa sunulduğu ilk günden bu yana büyük ilgiyle karşılaşan Laurastar Lift Ütü, Laurastar Sistem Ütü, Laurastar IGGI Buharlı Düzleştirici (Steamer) sergileyecek.

İstanbul’un her iki yakasında yer alan alışveriş merkezlerinin ziyaretçileri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede satılan Laurastar’ın yüksek kaliteli ütü sistemlerini yakından inceleme, yetkililerden bilgi alma ve deneyimleme fırsatı bulacak.

Dünya lideri Laurastar ürünleri, Türkiye’de Hakman güvencesi ve tam kapsamlı 5 yıl garanti hizmeti ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Coway ile evinizin havası kontrol altında

Sonraki haber

Endüstriyel IoT pandemide organizasyonların işini nasıl kolaylaştırdı?

İlginizi çekebilir

Otomotivde fiyat markanın önüne geçti

Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners’ın hazırladığı “Otomotiv Sektörünün Gelecek Dönem Yolculuğu 2022” araştırmasına göre otomotiv sektöründe fiyat hassasiyeti marka sadakatinin önüne geçti. 2020 yılında sıfır araç alanlar ilk olarak markaya ikinci el araç satın alanlar da arabanın durumuna bakarken 2021 yılında hem sıfır araçta hem ikinci elde bir numaralı alım kriteri fiyat haline geldi.
Devamını oku