Laurastar tüketicisiyle buluşuyor

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar, günlük ütüyü daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olan ürün ailesi için, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında İstanbul’daki altı alışveriş merkezinde tanıtım etkinliği düzenleyecek.

Yüksek kaliteli ütü sistemlerinde dünya lideri Laurastar’ın benzersiz bir ütü deneyimi yaşatan ürünleri, 26 Ağustos-3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek roadshow etkinliğiyle İstanbul’un dört bir yanında bulunan 6 AVM’de tüketicilerle buluşacak.

26-29 Ağustos’ta İstanbul’da Akbatı AVM ile başlayacak roadshow, sırasıyla 2-5 Eylül’de Vadiistanbul AVM, 9-12 Eylül’de Zorlu AVM, 16-19 Eylül’de İstinye Park AVM, 23-26 Eylül’de Akasya AVM ve son olarak 30 Eylül-3 Ekim’de Metropol İstanbul AVM’de devam edecek.

Özel olarak tasarlanan tanıtım standıyla etkinlik alanında yer alacak olan Laurastar, Türkiye’de satışa sunulduğu ilk günden bu yana büyük ilgiyle karşılaşan Laurastar Lift Ütü, Laurastar Sistem Ütü, Laurastar IGGI Buharlı Düzleştirici (Steamer) sergileyecek.

İstanbul’un her iki yakasında yer alan alışveriş merkezlerinin ziyaretçileri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede satılan Laurastar’ın yüksek kaliteli ütü sistemlerini yakından inceleme, yetkililerden bilgi alma ve deneyimleme fırsatı bulacak.

Dünya lideri Laurastar ürünleri, Türkiye’de Hakman güvencesi ve tam kapsamlı 5 yıl garanti hizmeti ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Coway ile evinizin havası kontrol altında

Sonraki haber

Endüstriyel IoT pandemide organizasyonların işini nasıl kolaylaştırdı?

İlginizi çekebilir

Teleperformance’ta Satış ve Pazarlamaya Deneyimli Lider

Telekomünikasyon ve IT sektöründe 20 yılı aşkın B2B satış ve pazarlama deneyimine sahip olan Sezin Mızraklı Avalin, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak Teleperformance Türkiye liderlik ekibine katıldı. Mızraklı Avalin’in katılımıyla Teleperformance Türkiye, 2021 yılı hedeflerini gerçekleştirme ve 2022 stratejilerini oluşturma yolunda güçlü bir transfer daha gerçekleştirmiş oldu.
Devamını oku