Logitech Kiralama Pazaryeri Ortak İle İş Birliğini Duyurdu!

Kullanıcı odaklı yaklaşıma sahip Logitech, ürün deneyimini önemseyen kullanıcılar için kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliği yaptı. Logitech’in seçili ürünleri, artık Ortak üzerinden kiralanabiliyor.

Logitech kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliği yaptığını duyurdu. Başta Logitech’in ergonomik ürünleri Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye ve Lift Vertical Dikey Mouse olmak üzere seçili birçok ürünü, artık Ortak üzerinden kiralama yoluyla denenebilecek. Tasarımları sayesinde çalışanların kas gerginliklerini azaltan ve çalışma alanlarını sağlıklı hale getiren Logitech Ergo ürünleri, bu konforu yaşamak isteyen kullanıcılar için Ortak’ta bir ön deneyim fırsatı sunuyor.  Logitech bu iş birliğiyle, kullanıcıların satın alım sırasında aklını kurcalayan “Bu ürünlerin şekline alışabilir miyim? Rahat kullanabilir miyim?” sorularına cevap vermeyi amaçlıyor. 

Konu hakkında görüş bildiren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, ‘’Logitech olarak kurulduğumuz günden bu yana kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir markayız. Onların istek ve ihtiyaçlarını iyi dinleyip analiz ediyor, tüm süreçlerimizde bu geri bildirimlerden faydalanıyoruz. Yenilikleri seven, trendleri takip eden, kullanıcılarımızın hayatını kolaştıran bir marka olmak için çabalıyoruz. Şimdi de kullanıcılarımıza yeni bir deneyim sunmak için kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Böylece kullanıcılarımıza ürünlerimizi satın almadan önce evlerinin/ofislerinin rahatlığında deneyimleme şansı sunuyoruz. Kişisel tercihlere göre şekillenen kullanıcı isteklerine en doğru cevabı vermek için attığımız bu adımın güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum. ’’ dedi.

Ortak İş Birim Müdürü Mücahit Şahin, “Logitech ile olan bu iş birliğimiz için çok heyecanlıyız. Ortak’ta kiralamanın pazaryerini oluşturma mottosu ile yola çıkmıştık. Şimdi de kategorisinin en iyi ürünlerini kullanıcıya sunan Logitech markasını Ortak’a dahil ettik. Bu iş birliğinin Ortak kullanıcıları arasında da ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz. Ortak’ta kullanıcılarımızın bir çoğu satın alma öncesi denemek istedikleri ürünleri kiralama yoluyla deniyorlar. Artık başta Logitech’in el ve bilek sağlığına önem veren ergonomik ürünleri olmak üzere seçili ürünlerini kiralayarak deneme hizmetini sağlıyoruz. Kiralamak kullanıcılarımıza mağazadaki birkaç dakikalık denemeye göre çok daha fazla fikir verecek, bu şekilde kullanıcılarımız istedikleri ürünü her açıdan deneyimleyebilecekler. Ortak olarak merak edilen ürünleri denemenin en verimli yöntemini sunuyoruz.” dedi.

İlk aşamada uzaktan çalışanların, öğrencilerin veya ürünleri denemek isteyenlerin kirayalabileceği Logitech ürünleri şöyle;

  • Lift Vertical Dikey Mouse
  • Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye
  • K860 Ergo Gelişmiş Ergonomik Kablosuz Klavye
  • MX Master 3S Kablosuz Performans Mouse
  • MX Anywhere 3S Sessiz Kompakt Kablosuz Performans Mouse
  • Logitech Pebble 2 Multi-Device Bluetooth Klavye & Mouse Seti
  • POP Emoji Tuşlu Kablosuz Mouse & Klavye
  • M650 Signature Kablosuz Mouse

Logitech BRIO 100 Full HD Webcam

Total
0
Shares
Önceki haber

Dolandırıcıların Altın Kuralı: Daha Fazla Çalış, Daha Az Konuş

Sonraki haber

Vertiv, Kuzey Amerika ve EMEA Bölgelerinde, Veri Merkezi Sürdürülebilirliğini Artırmaya Yardımcı Olacak Prefabrik Masif Ahşap Çözümlerini Tanıtıyor

İlginizi çekebilir