Maskesiz Yarınlar İçin Maske Üretiyoruz

İnsan sağlığına odaklandığı yüksek koruma sağlayan ürünlerini, en üst düzey güvenlik önlemleriyle geliştiren ve üreten Medifash, Aura serisi yıkanabilir ve uzun ömürlü maskeleriyle kullanıcısına gün boyu yüksek filtrelemenin yanı sıra mükemmel uyum ve işlevsellik sağlıyor.

Medifash, bilim, teknoloji ve tasarımın gücünü kullanarak Aura maske serisini yarattı. Aura, çıplak gözle görülemeyen bir boyut olan 3 mikron (metrenin milyonda biri) çapına kadar havadan bakterileri* engelleyen etkili bariyerler oluşturuyor. Gelişmiş elektrostatik çekim ortamı sayesinde hem kullanan kişiyi hem de bulunduğu ortamdaki diğer insanları koruyarak çift yönlü koruma sağlıyor.

Rahat nefes alma imkanı,

Medifash, Aura ve çocuklara özel Aura Junior maske serisinde, yüze uyumlu 3D V-Shape teknolojisi kullanıyor. Bu teknolojideki burun ve çene arasındaki hava boşluğu sayesinde dengeli hava sirkülasyonu sağlanıyor ve terlemenin önüne geçiliyor. Böylelikle her türlü aktivite konforlu ve rahat nefes alınabilir hale geliyor. Medifash Aura, burun teli, yüz uyum halkaları ve ayarlanabilir kulak aparatı ile tüm gün konforlu bir kullanım sağlıyor.

Aerosol ve damlacıklardan korunurken ek bir kimyasal solumayın

Medifash, maskelerinin filtrasyonu için gümüş iyonu, biyosidal, antibakteriyel ve antiviral gibi ek kimyasallar kullanmıyor. Filtrasyon gücünü tamamen doku tasarımı, özel lif kesitinden ve gelişmiş elektrostatik çekim ortamından alıyor. Bu sayede dış ortamdan korunurken, ek bir kimyasal solunmuyor.

Test edildi ve onaylandı

Aura serisi, iş ortakları ve üniversite iş birliği ile geliştirilen kumaşı sayesinde, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK), Avrupa Akreditasyon Birliği (EA), Uluslararası Laboratuvar Akreditasyon Birliği (ILAC) ve Türk Standartları Enstitüsü’ne akredite laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarına göre, bakterilere karşı yıkama sonrası bile yüzde 90’a* kadar koruma sağlıyor.

Yıkanabilir ve uzun ömürlü

Medifash maskelerin en önemli özelliklerinden biri de yıkanabilir ve uzun ömürlü olması. Aura ve Aura Junior, 30 yıkamaya kadar koruma özelliğinden ödün vermiyor.

Total
1
Shares
Önceki haber

Micro Focus, Jaguar Racing’in Resmi Teknik İş Ortağı Oldu

Sonraki haber

Çağrı Merkezi Derneği: “Covid-19 ile Sorun Dinlemek Yerine Çözüm Ürettik” (Özel Röportaj )

İlginizi çekebilir

Öğretmen ve Öğrenciler için yüksek hızlı internet: TurkNet GigaFiber

Yüksek hızlı internet, bu yıl da öğretmenler ve öğrenciler için vazgeçilmez bir ihtiyaç ve başarıya giden yolda kritik bir rol oynuyor. TurkNet GigaFiber, eğitimde dijital dönüşümün kilit bir parçası olarak öğretmenlere ve öğrencilere yüksek hızlı bir internet deneyimi sunuyor. İyi bir internet deneyimi sayesinde gençler, potansiyellerini daha iyi keşfetme fırsatı buluyorlar.
Devamını oku