Melitta, leziz kahveleri ve yüksek teknoloji ürünleriyle İstanbul Coffee Festival’inde

‘Şehri uyandıran’ festivalde Melitta, yüksek teknoloji ürünü tam otomatik espresso makineleri ve filtre kahve makineleri, üstün lezzetteki çekirdek kahve ve öğütülmüş filtre kahveleri ve kahve filtrelerini festival ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Kahve tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği, dünyanın en büyük kahve festivallerinden biri olan İstanbul Coffee Festival, 7-10 Ekim tarihleri arasında KüçükÇiftlikpark’ta gerçekleşiyor. ‘Şehri uyandıran festival’in bu yıl da kişiye özel tadım ve ikramlar, barista gösterileri, konserler, atölyeler, seminerler ve çeşitli sanat etkinlikleriyle dopdolu geçmesi bekleniyor.

Türkiye’de Hakman Elektronik tarafından temsil edilen dünyanın önde gelen kahve ve kahve ürünleri markası Melitta da festivaldeki yerini alıyor. Melitta, yüksek teknoloji ürünü tam otomatik espresso makineleri ve filtre kahve makineleri, üstün lezzetteki çekirdek kahve ve öğütülmüş filtre kahveleri ve kahve filtrelerini festival ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

113 yıllık tecrübesiyle eşsiz bir kahve deneyimini teknolojiyle taçlandıran Melitta, dünyanın en sevilen içeceğinin çekirdekten fincana yolculuğunun her aşamasında üretici olarak yer alıyor. Kahve filtre kağıdının mucidi olan Melitta hem kahve çekirdeğini hem de öğütülen kahveyi hazırlayan makineyi üretiyor; yine kahve makinesini en hijyenik şekilde temizleyen solüsyonlara sahip bulunuyor.

Melitta ile hep zinde kalın…

Tutkunlarının kaliteli kahve çekirdeği ihtiyacını evde kahve yapmayı pratik ve zevkli hale getiren Melitta’nın özel makineleri sayesinde her damak tadına uygun lezzetli kahveleri hazırlamak kolaylaşıyor. Melitta’nın Avanza Tam Otomatik Kahve Makinesi, kafelerin, ofislerin ve evlerin tüm kahve ihtiyacını karşılıyor. Yüksek kalitede, estetik ve ince tasarıma sahip Melitta Avanza Tam Otomatik Kahve Makinesi, Kovid-19’un ‘evde çalış ve derse gir’ günlerinde, az yer kaplayan çok iş yapan tasarımının yanı sıra yüksek performansıyla kullanıcıların zinde kalmasını sağlıyor.

Ofiste ya da evde, her an elinizin altında…

Melitta Aroma Fresh Filtre Kahve Makinesi, leziz kahveleri hazırlamak için Melitta’nın ürettiği kahve çekirdeklerini hafif, orta ve sert sunuma göre üç farklı şekilde öğüterek işe başlıyor. Melitta marka filtreden tam istendiği kıvamda süzülen kahve, Aroma Fresh tarafından 10 fincana kadar hazırlanabiliyor. Melitta Aroma Fresh Filtre Kahve Makinesi’nde bulunan 3’ü 1 arada kireç önleyici sistem ürünün ömrünü uzatıp, kahvenin lezzetini korumayı sağlarken, 44 cm uzunluğundaki ürün kafe, ofis ile evdeki istenilen her noktada kolayca kullanılabiliyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Bir Yeşil Lojistik Çözümü Mümkün Mü?

Sonraki haber

Dijital reklamda birinci taraf kimlik kullanımı çerezleri ilk kez geride bıraktı

İlginizi çekebilir

Bilkom ile Dünya TV Devi TCL Güçlerini Birleştirdi

Türkiye’de elektronik perakendenin lider dağıtıcısı Bilkom, Dünyanın ikinci en büyük TV üreticisi TCL ile akıllı televizyon pazarında güçlerini birleştirdi. Türkiye’de üretilen ilk televizyonlar, Vatan ve Mediamarkt mağazalarının yanı sıra Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor ve n11 gibi e-ticaret platformlarında Bilkom Güvencesiyle satışa sunuldu.
Devamını oku