Micro Focus “Bilişim 500” Listesine Kategori Liderliğiyle Girdi

Micro Focus, Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketini belirleyen Bilişim 500 listesinde yer aldı ve 3 Yaşından Küçük Genç Şirketler kategorisinde lider oldu.

Dünya genelinde 50 ülkede 18 bin çalışanı bulunan, 40 binden fazla müşteriye hizmet sunan kurumsal yazılım devi Micro Focus, bu yıl 20. kez Türkiye’nin bilişim alanında en büyük şirketlerini belirleyen Bilişim 500 listesinde 93. sırada yer aldı. Micro Focus ayrıca 3 Yaşından Küçük Genç Şirketler kategorisinde lider olarak konumlandı.

Şirketlerin mevcut IT altyapılarını dijital altyapılarla birlikte kullanmaya olank tanıyan çevik projelerle gündeme gelen Micro Focus, portföyünde yer alan DevOps, IT operasyonları, bulut, güvenlik, bilgi yönetimi ve açık kaynak çözümleriyle dijital dönüşümün dinamosu oluyor. Bilişim 500’de alınan liderliği değerlendiren Micro Focus Türkiye Yunanistan Genel Müdürü Deniz Kırca, “Türkiye teknolojiyle barışık, yüzünü dijitale dönmüş bir ülke. Micro Focus olarak pazara girdiğimizden bu yana güçlü hedefler gözeterek çalıştık. Bilişim 500 gibi prestijli bir listede yer almak ve kategori lideri olmak, bu özverili çalışmanın ve pazara duyduğumuz güvenin simgesi oldu.” diye konuştu.

Total
0
Shares
Önceki haber

StartersHub ve VINCI Girişim Sermayesi’nin Son Yatırımıyla Thread in Motion’ın Şirket Değeri 50 Milyon TL’yi Geçti

Sonraki haber

Sony Walkman 40 Yaşına Bastı!

İlginizi çekebilir