Micro Focus Full-Stack AIOps Çözümü için Sağlayacağı Hizmet Olarak Sunulan Yazılım (SaaS) Desteğini Duyurdu

Micro Focus’un yeni Operations Bridge – SaaS yayını, çoklu bulut ve şirket içi BT ortamları için otomatik keşif, izleme ve düzeltmeye yönelik yeteneklerin kapsamını genişletiyor.

Global yazılım devi Micro Focus, başarısı kanıtlanmış Full-Stack AIOps platformunu, hizmet olarak sunulan yazılımın sağladığı çeviklikle birleştiren Operations Bridge – SaaS yayınını duyurdu. Bu yeni olanak BT kuruluşlarının tam olarak gözlenebilirlik elde etmesini, sorunları daha hızlı bir şekilde çözmesini, otomasyon yoluyla verimlilik kazanmasını ve verilerini eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürmesini sağlıyor.

Micro Focus BT Operasyonları Yönetimi Üst Düzey Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rohit De Souza konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Micro Focus ekibi yeni SaaS çözümünü geliştirmek için, hali hazırda kurumlara sunmakta olduğu ve başarısı kanıtlanmış AIOps çözümümüzün en iyi yönlerini alarak basit kullanım olanağı sağladı. Diğer SaaS olanaklarımız gibi Operations Bridge – SaaS platformumuz da bir yandan ek lisanslanma ve kurulum gerektirmeyen yerleşik bir yapay zekâ sağlarken, diğer yandan da kuruluşlar için başlangıç maliyetlerini düşüren esnek tüketim ve lisanslama modelleri içerir.”

Operations Bridge – SaaS devreye alım esnekliği ve hızı getirdiği gibi, sürekli bakım, karmaşık güncelleme gereksinimleri ve sermaye yatırımı onaylarını ortadan kaldırıyor. Günde 24 saat, haftada 7 gün destek, Micro Focus OPTIC Veri Gölüne erişim, 200’den fazla popüler BT aracıyla entegrasyon ve makine öğrenmesiyle desteklenen otomatik olay korelasyonu gibi özellikler sunan çözüm, mevcut Operations Bridge müşterilerine yönelik migrasyon yolu sayesinde hem işlevsellik hem de devreye alma kolaylığı sağlıyor.

Operations Bridge – SaaS çözümü Full-Stack AIOps platformu için hızlı bir yol sağlayarak kurumlara aşağıdaki yetenekleri sunuyor:

  • Operasyonları SaaS tabanlı çeviklikle yürütme: Sürekli değişime, hızlı ve esnek SaaS devreye alımlarıyla yanıt verin.
  • BT varlığınızda yeniden tam gözlenebilirlik elde etme: Hem şirket içinde hem de bulutta keşif ve izlemeyi otomatikleştirin. Konu uzmanlarından, iş birimi yöneticilere kadar farklı roller için özelleştirilmiş gösterge panoları ve raporla.
  • İlgisiz verileri azaltma ve sorunları daha hızlı bir şekilde izole etme: Verileri doğru, eyleme çevrilebilir içgörülere dönüştürün.
  • Kaynakları dijital inovasyona yönlendirme: Otomasyon sayesinde BT operasyonlarına verimlilik sağlayın.

Micro Focus Operations Bridge, mevcut Operations Bridge müşterilerine yönelik bir migrasyon yolu aracılığıyla AWS Marketplace mağazasından, Micro Focus BT Operasyonları Yönetim ortaklarından ve doğrudan Micro Focus’tan satın alınabilir. Operations Bridge çözümünün yerleşik OPTIC platformu dijital dönüşüm yarışında Micro Focus’un var olan teknolojilerle yeni ortaya çıkan teknolojiler arasında bağlantı kurma konusunda müşterilerine yardımcı olma yollarından biridir.

Ek Bilgi
Micro Focus Operations Bridge – SaaS dünya çapında piyasaya sunulmuştur.

LinkedIn’de Micro Focus’a katılın ve Twitter’da @MicroFocus hesabını takip edin. 

Total
0
Shares
Önceki haber

Çerezsiz gelecekte hedefleme

Sonraki haber

Teleperformance Türkiye CHRO’su Türkiye’ni En Beğeniler Altın Lideri Seçildi

İlginizi çekebilir