Micro Focus’tan Yapay Zeka Destekli Uçtan Uca Değer Akışı Yönetimi Platformu

Micro Focus ValueEdge Platform™ kuruluşların yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasında değer yaratma sürecini takip etmesini sağlamak üzere tasarlanmış bulut tabanlı bir çözümdür.

Micro Focus (LSE: MCRO; NYSE: MFGP) bugün üretkenliği artırma ve yazılım geliştirme süreçlerindeki ilerlemeyi kolaylaştırmaya yönelik akıllı otomasyon kabiliyetleri sunan, kuruluşların var olan araç zincirleriyle bütünleşen, modüler ve bulut tabanlı bir çözüm olan, şirketin yeni ValueEdge değer akışı yönetimi platformunun herkesin kullanımına sunulduğunu duyurdu. Bu yenilikçi ve kapsamlı çözüm, yazılım geliştirme kuruluşlarına stratejiden teslim adımına kadar değer, kalite ve risk dengesini kurmak adına etkili kararlar almak ve iyileştirmeler yapmak için gereken görünürlüğü sağlıyor.

Micro Focus’ta ADM Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Rohit De Souza bu duyuruyla ilgili şunları söyledi: “Micro Focus ValueEdge Platformu, yazılım ürünü yaşam döngüsünün kritik aşamalarında kuruluşların değer yaratımını kavramsallaştırmasını ve görselleştirmesini sağlar. Değer akışı yönetimini, şirketlerin başarılı iş sonuçları elde etmeleri için uygulamaları oluşturma ve teslim etme sürecinde değerlendirme, planlama ve yönetimde izledikleri yolu dönüştürecek ve değiştirecek, etkili bir unsur olarak görüyoruz.”

Platformun yapay zeka destekli analitiği, derin öğrenmeye ve tahminlere dayanan, eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlıyor. ValueEdge’in akıllı yetenekleri, trendlerden anomali tespitine kadar sezgisel ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, eyleme dönüştürülebilir analitik ve içgörüler sunuyor. Ayrıca platformun akıllı ilke tabanlı ardışık düzen izlemesi ve yönetim yetenekleri fikir aşamasından piyasaya sunulma anına kadar otonom bir süreci mümkün kılıyor. ValueEdge’in sürekli kalite ve işlev testi etkinliklerini yönetme becerisiyle birlikte bu çözüm, oluşan israfı ve riski en aza indiriyor. Diğer yandan daha hızlı uygulama teslimi, müşteri memnuniyetinde artış ve rekabet avantajının güçlenmesi için yatırım getirisini de en üst düzeye çıkarıyor.

Jaguar TCS Racing Ekip Sorumlusu James Barclay: “Rekabetin yoğun olduğu Formula E ortamında Jaguar TCS Racing olarak her zaman rakiplerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Micro Focus ile ortaklığımız ve veri analitiği araç setlerinin uygulanması sayesinde elde ettiğimiz başarıdan sonra yeni nesil ValueEdge platformunu keşfetmek ve sonrasında Formula E’nin yüksek ivmeli yazılım geliştirme yarışına nasıl uygulanacağını öğrenmek bizim için heyecan verici.”

100’ün üzerinde hazır ticari ve açık kaynaklı entegrasyonla birlikte kullanıcılar, ValueEdge’in REST tabanlı API’lerini ve SDK’sını kullanarak var olan ve gelecekteki araç zincirlerini zahmetsizce entegre edebilecek, diğer yandan tüm yazılım geliştirme sürecinde daha fazla görünürlük edinebilecek.

Micro Focus ValueEdge Platformunun önemli özelliklerinden bazıları:

  • Uçtan uca değer akışı yönetimi: Tam entegre platform, “stratejiden teslim adımına kadar” bir kuruluşun ürün teslim sürecinin tamamını destekler; böylece kuruluşlar değer sağlama sürecini optimize edebilir, verimliliği en üst düzeye çıkarabilir, kaliteyi destekleyen bir temel yaratabilir ve riski en aza indirebilir.
  • Bulut tabanlı mimari: ValueEdge’in uygun maliyetli, esnek, güvenli tasarımı en zorlayıcı yazılım ekiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kusursuz ölçeklenebilirliği ve hızlı devreye alma avantajını sağlar.  
  • Akıllı, ileri düzey analitik: Yenilikçi çözüm özelleştirilebilir, sezgisel arayüzüyle gerçek zamanlı, eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağladığından kullanıcılar da uygulama teslimi sürecinin optimizasyonu için öngörülerde bulunabiliyor ve buna göre harekete geçiyor.
  • Kalitede süreklilik: ValueEdge’in son teknolojili, uçtan uca izlenebilirliği ve otomatikleştirilen iş akışı süreçleriyle kurumsal seviyede yazılım kalitesi sağlanıyor.
  • İşlev testi: Platform model tabanlı test, fiziksel mobil cihazlara ve emülatörlere erişim ve test optimizasyonu gibi kapsamlı, yeni nesil test yeteneklerine sahip.
  • Entegrasyon kolaylığı: 100’ün üzerinde amaca yönelik uygulama entegrasyonu, bir kuruluşun var olan açık kaynaklı veya ticari yazılım geliştirme araç zincirleriyle kullanım kolaylığı sağlar.
  • Yapay  zeka destekli otomasyon: Hızı ve değeri en üst düzeye çıkarmak için yinelenen, ancak temel yazılım süreçlerini zahmetsiz bir şekilde otomatikleştirin.


ValueEdge Platform hakkında daha fazla bilgi için lütfen Micro Focus ile iletişime geçin

Sosyal medyada Micro Focus: TwitterLinkedIn ve Facebook.

Total
15
Shares
Önceki haber

TurkNet Hız Testlerinde Yine Zirvede!

Sonraki haber

Vertiv Giordano Albertazzi’yi Amerika Bölgesi Başkanı Olarak Atadı

İlginizi çekebilir

TCL’den 2022’de büyük başarı: TCL, global Android TV pazarında lider, global TV pazarında ise ikinci marka oldu

TV teknolojileri pazarının lider oyuncularından TCL, OMDIA’nın açıkladığı verilere göre Android TV kategorisinde 2021-2022 döneminin 1 numaralı TV markası olurken global TV pazarında ise ikinci konumda yer aldı. Şirket ayrıca dev ekran kategorisindeki başarısını taçlandırarak, 98 inç boyutunda yılın en çok satan markası oldu.
Devamını oku

Acer, Ultra İnce ve Oyuncu Dizüstü Bilgisayarlar Kategorisinde %25 Pazar Payına Ulaştı

Koronavirüs pandemisi tüm sektörlerde üretim ve tedarik zinciri aksamalarına yol açarken, iş akış süreçlerini başarılı bir şekilde yöneten Acer, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde masaüstü ve dizüstü PC ile iş istasyonu pazarında geçen yılın aynı dönemine göre %15 büyüme kaydederek küresel ölçekte en hızlı büyüyen bilgisayar üreticisi oldu. Oyuncu dizüstü bilgisayarları ve ultra ince dizüstü bilgisayarlar için 2018’de belirlediği pazar payı hedeflerine ulaşan şirket, önümüzdeki dönemde de %25’lik hedef pazar payına ulaşacağını belirtti.
Devamını oku