Netflix’de Yeni Film ve Dizileri Bulmak Kolaylaşacak

Netflix yayına aldığı güncellemesiyle yeni film ve dizileri bulmayı kolaylaştırırken, çıkış tarihi yaklaşan programlar için de ayrıca bir kategori oluşturdu.

Dünyanın en popüler film ve dizi izleme servisi Netflix yayınladığı son güncelleme ile en yeni programları bulabilmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca çıkışı yaklaşan programlar için yeni bir kategori sisteme eklenirken, kullanıcılar çıkışından haberdar olmak istedikleri içerikler konusunda “Bana Hatırlat” özelliğini kullanabilecekler.

En son yayınlanan film ve dizilerin kullanıcıların izlediği içeriklere göre sıralanacağı ve her gün güncelleneceği belirtilirken yayınlanacak yayınların “bu hafta gelen”, “önümüzdeki hafta gelecek” olarak kategorilere ayrıldığı görülüyor.

https://twitter.com/netflix?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1166041297276194816&ref_url=https%3A%2F%2Fmashable.com%2Farticle%2Fnetflix-latest-tab%2F

Şu an için Amerika bölgesi için yayınlanan güncellemenin  Türkiye’de ne zaman faaliyete geçeceği bilinmiyor. Öte yandan akıllı televizyon ya da oyun konsolu aracılığıyla Netflix kullananların bu özelliklere ilerleyen günlerde kavuşması bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Google, İş Başvuru Takip Sistemi Google Hire’ı Kapatıyor

Sonraki haber

Whole Foods CEO: “Bitkisel Et Sağlıklı Değil”

İlginizi çekebilir