Netflix’de Yeni Film ve Dizileri Bulmak Kolaylaşacak

Netflix yayına aldığı güncellemesiyle yeni film ve dizileri bulmayı kolaylaştırırken, çıkış tarihi yaklaşan programlar için de ayrıca bir kategori oluşturdu.

Dünyanın en popüler film ve dizi izleme servisi Netflix yayınladığı son güncelleme ile en yeni programları bulabilmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca çıkışı yaklaşan programlar için yeni bir kategori sisteme eklenirken, kullanıcılar çıkışından haberdar olmak istedikleri içerikler konusunda “Bana Hatırlat” özelliğini kullanabilecekler.

En son yayınlanan film ve dizilerin kullanıcıların izlediği içeriklere göre sıralanacağı ve her gün güncelleneceği belirtilirken yayınlanacak yayınların “bu hafta gelen”, “önümüzdeki hafta gelecek” olarak kategorilere ayrıldığı görülüyor.

https://twitter.com/netflix?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1166041297276194816&ref_url=https%3A%2F%2Fmashable.com%2Farticle%2Fnetflix-latest-tab%2F

Şu an için Amerika bölgesi için yayınlanan güncellemenin  Türkiye’de ne zaman faaliyete geçeceği bilinmiyor. Öte yandan akıllı televizyon ya da oyun konsolu aracılığıyla Netflix kullananların bu özelliklere ilerleyen günlerde kavuşması bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Google, İş Başvuru Takip Sistemi Google Hire’ı Kapatıyor

Sonraki haber

Whole Foods CEO: “Bitkisel Et Sağlıklı Değil”

İlginizi çekebilir

AVM’lerde ‘Acil Durum ve Danışma Kiosk’u İle Güvenlik İhtiyaçlarına Hızlı Müdahale

Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinde çözülmesi gereken konuların başında güvenlik geliyor. Diyelim ki, bir AVM’desiniz... O anda bir güvenlik görevlisine ihtiyacınız var, fakat bulamıyorsunuz. Ya da güvenlik görevlisi uzakta olduğu için ona ulaşamıyorsunuz. İşte bu anlarda imdadınıza, Sensormatic’in geliştirdiği ‘Acil Durum ve Danışma Kiosk’u yetişiyor.
Devamını oku

Verinizi Paraya Dönüştürün

Bilişim Zirvesi bu yıl duvarın ardındaki en büyük gerçeğin veri olmasından hareketle "DATA TALKS – VERİ KONUŞUR" temasıyla gerçekleştirilecek. Başta veri olmak üzere yapay zekâ ve robotik temelinde yeni nesil tüm teknolojiler Türkiye ve dünyadan önemli konuşmacıların katılımıyla masaya yatırılacak.
Devamını oku