Nintendo En İyi Oyunlarını Sanal Gerçekliğe Uyarlıyor

Japon video oyun devi yaptığı sürpriz duyuru ile Nintendo Switch konsolunda boy gösteren 2 başarılı oyununa sanal gerçeklik desteği getireceğini ilan etti.

Video oyun dünyasının köklü firmalarından Nintendo geçtiğimiz akşam gerçekleştirdiği duyuru ile Nintendo Switch oyun konsolu için çıkardıkları ve başarı elde etmiş video oyunları Super Mario Odyssey ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild için 25 Nisan tarihinde yayınlanacak bir güncelleme ile sanal gerçeklik desteği sunacaklarını açıkladı.

Nintendo Switch konsolunu sanal gerçeklik kaskı olarak kullanabilmek için Nintendo Labo VR Kit’e ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu paket oyunseverlere karton kutudan yapabilecekleri giriş seviyesi bir sanal gerçeklik kaskı kurma imkanı veriyor.

Nintendo tarafından yapılan açıklamaya göre sanal gerçeklik desteğine kavuşan her iki oyun da bu teknolojiye özgü tasarlanmış yeni görevlerle karşılaşacak.

Duyuru videosunu bu paylaşımdan izleyebilirsiniz:

Total
62
Shares
Önceki haber

Amazon Yörüngeye 3.236 Uydu Yerleştirecek

Sonraki haber

Kripto İşlem Platformu Liquid’in Değerlemesi 1 Milyar Dolara Ulaştı

İlginizi çekebilir

Uzaktan Çalışanlar İçin Sorunsuz, Hızlı ve Kesintisiz İnternet Deneyimi

Pandemi ile birlikte uzaktan çalışmaya geçip evi ofise çevirenler için olduğu kadar yaz dönemini fırsat bilip soluğu tatil yörelerinde alan ancak işini de aksatmak istemeyen herkes için kesintisiz iletişim adına bireysel internet bağlantılarından verim almak çok önemli. Zyxel, hem evde tüm cihazların bağlantı kalitesini artırarak güvenli ağ oluşturmak, hem de tatil için gittiğiniz yerde çalışmanızı aksatmamak için kullanabileceğiniz en iyi seçenekleri paylaştı.
Devamını oku