Papara “Bağış” Özelliği ile SMA Mücadele Derneği’ne Bağış Yapılabilecek

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal hizmetler sunmayı hedefleyen Papara, kullanıcılarının Papara hesapları üzerinden bağış yapabildikleri kurumların sayısını artırmaya devam ediyor. Kullanıcılarını bağış yapmaya teşvik etmeyi ve daha fazla kuruma ulaşabilmeyi amaçlayan Papara’da artık SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği’ne de bağış yapılabiliyor.

Dernekler, vakıflar ve sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan iş birlikleri ile 13 milyonu aşkın kullanıcısına uygulama üzerinden kolayca bağış yapabilme imkânı sağlayan Papara, SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği’ni de bağış yapılabilen kurumlara eklediğini duyurdu. Hiçbir ek ücret ödemeden Papara hesapları üzerinden bir tıkla diledikleri dernek, vakıf ya da sivil toplum kuruluşlarına bağış yapabilen Papara kullanıcıları, artık SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği’ne de bağış yapabiliyor. 

Her gün 1.000’den fazla kullanıcı bağış yapıyor 

43 farklı kuruma bağış yapılmasına olanak tanıyan Papara’da günde ortalama 1.000’in üzerinde bağış işleminin gerçekleştiği bildirildi. Kullanıcılar Papara ile kendileri adına veya başkası adına bağış yapabiliyor. Papara kullanıcıları dilerlerse aylık düzenli bağış talimatı da oluşturabiliyor. Papara üzerinden yapılan bağışlar, yardım kuruluşlarına anında aktarılıyor. 

Papara’dan farkındalığı artıracak çalışmalar  

13 milyonu aşkın kullanıcısına kolayca ve güvenli bağış yapabilme imkânı sağlayan Papara’da bağış yapılabilen kurumlar ise şöyle; 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Darüşşafaka Cemiyeti, UNICEF, WWF-Türkiye, Türk Eğitim Vakfı, Arama Kurtarma Derneği, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği, Altı Nokta Körler Vakfı, Türk Kanser Derneği, UCİM, Öğretmen Akademisi Vakfı, İhtiyaç Haritası, ÇEKÜL, İZEV, Hayvan Hakları Federasyonu, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, IDEA Universal Derneği, Cerebral Palsy Türkiye, Türkiye Alzheimer Derneği, ALS MNH Derneği, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Türkiye Down Sendromu Derneği, Hayat Sende Gençli Akademisi Derneği, AÇEV, Anlatan Eller Derneği, Atlas Sağlık Eğitim Vakfı, Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Bütün Çocuklar Bizim Derneği, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı, Gülmek İyileştirir Derneği, HAÇİKO, Hayat Destek (STL), KALBEN Derneği, Kansersiz Yaşam Derneği, Kistis Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Lokman Hekim Sağlık Vakfı, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, Theodora Çocuk Hizmetleri Derneği, Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı olmak üzere 43 kuruma bağış yapabiliyor. 

Total
0
Shares
Önceki haber

Acer Nitro 5, oyunda hıza yeni bir boyut kazandırıyor

Sonraki haber

Güvenlik Teknolojileriyle
Veri İhlalini Sıfırlamak Mümkün

İlginizi çekebilir

Yeni dönemde kârlı büyümenin yolu tahsilattan geçiyor

Bugünün koşullarında tahsilatta yaşanan her türlü aksama şirketlerin operasyonel maliyetlerini ve risklerini yükseltiyor, işletme sermayelerinin azalmasına, kârlılıklarının düşmesine ve tahsilata bağlı nakit akışında bozulmalara neden oluyor. Tahsilat sorunu yüzünden nakit akışı bozulan, rekabetin gerektirdiği yatırımları yapamayan şirketlerin varlıkları da riske giriyor. Bu nedenle Paynet Genel Müdürü Onur Ertürk, şirketlerin tahsilat konusuna her zamankinden daha fazla odaklanması gerektiğini söylüyor. Ertürk, “Şirketlerin enerjilerini tahsilata değil, kârlılığa ve büyümelerine harcamaları için teknolojiyi etkin kullanmaları gerekiyor” diyor.
Devamını oku