Papara’dan 275.000 kişinin sağlık harcamasına büyük destek! 

Pandemi döneminde Papara’nın eczane harcamalarına verdiği destek 15 Milyon TL’ye ulaştı.

Kovid-19 salgını, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hem tüketici hem de harcama alışkanlıklarını değiştirdi. Bu süreçte en büyük önceliğin kişisel sağlığın korunması olması sebebiyle eczane harcamalarında 4 katın üzerinde artış görüldü.  Finansal işlemlerin daha özgür ve kolay gerçekleştirilebilmesi, finansal hizmetlerin tabana yayılabilmesi için ezber bozan Papara, kullanıcılarına sunduğu ücretsiz bir hesap, ücretsiz bir kart ve ödeme çözümleri ile 9,6 Milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Pandeminin başında tanıtılan ve Papara Card ile yapılan harcamalarda anında nakit kazandıran Cashback programı kapsamında kullanıcıların bütçelerine katkı sağlanmaya başlanmıştı. Pandeminin ortaya çıktığı ilk günlerden itibaren bu programa eczane harcamalarını ekleyen Papara, bir yılı aşkın bir süredir kullanıcılarının eczanelerde yaptığı harcamalarda anında %50 nakit iadesi sağlıyordu. 

Papara’da sunulan bu hizmet ile birlikte 2020 Mart ayından itibaren eczane harcamalarında Cashback programından yararlanarak tasarruf eden kullanıcı sayısı 275.000’e ulaştı. Bu kullanıcıların gerçekleştirdiği 900.000 adetin üzerinde eczane alışverişinde kullanıcılara sunulan katkı 15.000.000 TL’ye ulaştı.Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına hızlı cevap verdik  
Papara’nın kurucusu ve CEO’su Ahmed Faruk Karslı, “Pandeminin başından bu yana Cashback programına birçok sektörü ve markayı dahil ederek hizmet alanımızı genişlettik. Her dönem kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en çok ihtiyaç duydukları alanlarda onlara katkı sağlamaya çalıştık. Bu kategorilerin başında gelen sağlık kategorisindeki eczane harcamaları verdiğimiz en büyük desteklerden biri oldu. Sanıyorum Türkiye’de özel bir kurum tarafından yapılan en kapsamlı yardım çalışmalarından biri oldu. 81 ilin tamamında her yaş grubundan kullanıcılarımız maske, ilaç, hijyen malzemeleri gibi eczanelerdeki her türlü harcamalarında desteklendiler. Kişisel sağlığımızı korumaya belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemde bu denli bir katkı sağlayabildiğimiz için çok mutluyuz.” Dedi.   

Total
0
Shares
Önceki haber

IFS, Ödüllü Geri Bildirim Platformu Customerville’i Satın Aldı

Sonraki haber

Google, Silikon Vadisi’nde Donanım Odaklı Bir Merkez Kuracak

İlginizi çekebilir

Maskesiz Yarınlar İçin Maske Üretiyoruz

İnsan sağlığına odaklandığı yüksek koruma sağlayan ürünlerini, en üst düzey güvenlik önlemleriyle geliştiren ve üreten Medifash, Aura serisi yıkanabilir ve uzun ömürlü maskeleriyle kullanıcısına gün boyu yüksek filtrelemenin yanı sıra mükemmel uyum ve işlevsellik sağlıyor.
Devamını oku