Papara’dan yeni reklam kampanyası

Türkiye’de ödeme teknolojilerini dönüştüren Papara, Para Transferi, Papara Black Card, Para İsteme/Gönderme ve Cashback Programı özelliklerini tanıtmak üzere dört filmden oluşan yeni bir reklam kampanyası başlattı. Filmler, “Banka değil, Papara!” söylemiyle geleneksel bankacılık deneyimini kullanıcıların gözünden anlatarak Papara’nın bunları nasıl ortadan kaldırdığını vurguluyor.

Basit, hızlı ve kolay erişilebilir ürünlerle finansal hizmetler sunmak amacıyla 2016 yılında kurulan, yenilikçi adımlarıyla ödeme teknolojilerini dönüştüren ve 2021 Temmuz ayı itibarıyla 9.4 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşan yerli FinTech markası Papara, dört filmden oluşan yeni bir reklam kampanyasını başlattı.


Bir önceki reklam kampanyasında “Finansal özgürlükle tanış!” sloganıyla büyük ses getiren Papara, bu kez Para Transferi, Papara Black Card, Para İsteme/Gönderme ve Cashback gibi hizmetlerine odaklanıyor. “Banka değil, Papara!” sloganıyla lanse edilen filmlerde, geleneksel bankacılığa göre hızlı, teknolojik, avantajlı ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Papara dünyasına geçiş anlatılıyor. Reklam filmlerinin ilk kısmında alışılagelmiş bankacılık dünyasının yorucu ve kaotik ortamı tasvir edilirken, ikinci kısmında Papara’nın renkli ve kullanıcı dostu dünyası yer alıyor.


Serinin ilk filminde Papara’da telefon rehberinde yer alan isimlere veya IBAN’a 7/24, ücretsiz ve hızlı para gönderebilme özelliğine vurgu yapılıyor. Kaotik banka ortamından sıkılan insanların iç sesi ekrana yansıtılıyor. İkinci filmde ise Papara Black Card ile dünyanın her noktasında kolay ve hızlı alışveriş yapmanın ayrıcalığı yaşatılıyor. Üçüncü film, para transferinde yaşanan kaosun Papara ile kolayca mutluluğa dönüşünü anlatıyor. Dördüncü filmde de Papara Cashback programı sayesinde anlaşmalı markalardan yapılan alışverişlerde hiç beklemeden anında nakit kazanmanın keyfi aktarılıyor.

Papara’nın yeni reklam kampanyası da bir önceki reklam kampanyasında olduğu gibi YW imzası taşıyor. Filmlerin prodüksiyonunu PToT Film, yönetmenliğini de Emre & Gözde üstleniyor.

REKLAM KAMPANYASININ KÜNYESİ 
 
Reklamveren: Papara 
Reklamveren Marka Ekibi: Fırat Koç, Gamze Sağ Çolak
Reklam Ajansı: YW 
Ajans Yönetimi: Serhat Gürcü, Seden Gürcü 
Kreatif Direktör: Yavuzhan Gel
Yaratıcı Ekip: Kasım Koç, Selman Vardar, Deniz Alagöz, Salih Uzun, Rıdvan Baydur, Özkan Yapal
Müşteri İlişkileri: Cansu Ece Erdem, İrem Torun
Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil 
Prodüksiyon: PToT
Yönetmen: Emre&Gözde

REKLAM KAMPANYASI FİLMLERİ

Total
0
Shares
Önceki haber

Destinasyon Pazarlaması ve Yeni Normal için doğru kitleye, doğru kampanya hazırlanmalı

Sonraki haber

Bayram tatilinin olmazsa olmaz cihazları Hakman’dan!

İlginizi çekebilir

Formula 1’in Galiplerine Yerli ve Milli 3D Kupa!

FORMULA 1™ İstanbul yarışının kazananları Zaxe’nin 3D yazıcıları ile üretilen kupaları havaya kaldıracak. Dokuz yıl aradan sonra Formula 1™ yarış takvimine yeniden giren Türkiye, yerli ve milli 3D yazıcı üreticisi Zaxe 3D yazıcıları ile üretilen kupalarla teknoloji ve mühendislikte geldiği yeri de dünyaya gösterecek.
Devamını oku