Papara’nın Espor Turnuvası Kupa Papara, Yeni Yıla FIFA 22 ile Giriş Yapıyor!

Espor sektörüne yatırımlarını sürdüren Papara, The Academys iş birliği ile eylül ayında Kupa Papara projesini hayata geçirmişti. Dev proje 2022 yılında da kaldığı yerden devam ediyor ve Kupa Papara serüveninde FIFA 22 heyecanı başlıyor.

Esporseverleri yepyeni bir heyecana dahil eden Kupa Papara, 80.000₺ ödül havuzu ve Papara Metal Card sürprizlerini eylül ayı itibariyle duyurmuştu.

Her ay gerçekleşecek turnuvalar serisinde, birbirinden farklı oyunların yer alacağını geçtiğimiz süreçte paylaşan Papara, eylül ayında FIFA 21, PUBG ve PUBG Mobile oyunları ile karşımıza çıkmış ve bu serüven, ZULA ve Mobile Legends: Bang Bang mücadeleleri ile ekim ayında devam etmişti.

Ekim ayının ardından vitesin arttığı Kupa Papara mücadelesindeki bir sonraki durak ise PUBG Mobile adası olmuştu. Kasım ve aralık aylarında 30.000₺ ödül havuzu ile gerçekleşen dev PUBG Mobile turnuvası ile 2021 yılına nokta koyan Kupa Papara, yeni yılda ise perdeyi FIFA 22 ile açıyor!

FIFA 22’de 10.000₺ ödül havuzu!

Yeni yıla FIFA 22 ile merhaba diyen Kupa Papara, ocak ayında tek bir oyun içerisinde iki farklı turnuvanın olacağını duyurdu. FIFA 22’de Ultimate Team ve Classic modlarında yer alacak iki turnuvada toplamda 10.000₺ ödül havuzu bulunuyor. Ultimate Team modunda ve Classic modunda 5.000₺ ödül havuzu ile bu ay FIFA oyuncuları ödüle doyacak. Yeşil sahalardaki yeteneklerini göstermek isteyenler için son kayıtlar, Classic modunda 22 Ocak, Ultimate Team modunda ise 24 Ocak!

Elemelerin ardından iki turnuvanın da finalleri, 30 Ocak’ta twitch.tv/kupapapara adresi üzerinden ekranlara gelecek.

Tüm kayıtlar ve detaylar, kupapapara.com’da

Kupa Papara serüvenine katılıp ödüllerin sahibi olmak isteyenler, kayıt işlemini kupapapara.com adresinden kolayca tamamlayabilir. Hesap açmanın kolay ve ücretsiz olduğu Papara’da turnuvaya katılım da tamamen ücretsizdir.

Total
0
Shares
Önceki haber

Vertiv RISE İş Ortaklığı Programına Katıldı

Sonraki haber

İhracatta 225 Milyar Doların Ötesi İçin 4.5 Milyar Kişiye Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi Şart

İlginizi çekebilir

Zyxel’in yeni WiFi 6 ürünü Multy M1 ile  evlerdeki WiFi sorunları tarihe karışıyor

Evlerde yaşanan kablosuz internet sorunlarına kesin ve ekonomik çözüm getiren yeni Zyxel WiFi 6 ürünü Multy M1 tanıtıldı. Evlerdeki WiFi ölü bölgelerini örterek bağlantı sorunlarını ortadan kaldıran Multy M1 Mesh sistemi, kullanıcıları yönlendiriciler arasında geçiş yapmak zorunda bırakmadan, evin her köşesinde güvenli kapsama alanı konforuna kavuşturuyor. Alexa ses kontrolüne de sahip olan Multy M1’de güvenliği en üst seviyeye taşıyan OpenVPN ve WPA3 desteği de dikkat çekiyor.
Devamını oku