Passgage yeni iletişim ajansını seçti

İnsan kaynakları süreçlerini tek bir platformdan yönetmeyi sağlayan Passgage’in tüm stratejik iletişim çalışmaları PİAR İletişim tarafından yürütülecek.

İnsan kaynakları süreçlerini tek bir süper uygulama altında toplayan Passgage’in tüm stratejik iletişim çalışmaları PİAR İletişim tarafından yürütülecek. PİAR İletişim, Passgage için stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında geniş bir hizmet yelpazesi sunacak. Marka iletişimi, medya ilişkileri, lider iletişimi, dijital PR, bayi iletişimi ve etkinlik yönetimi konularında kapsamlı destek sağlayarak Passgage’in iletişim stratejilerine güç kazandıracak.

Passgage, insan kaynakları süreçlerini tek bir süper uygulama altında toplayan bulut tabanlı bir yazılım olarak öne çıkıyor. İnsan kaynakları profesyonellerinin iş yükünü azaltmak amacıyla geliştirilen Passgage, karmaşık veriler ve uzayan excel tabloları yerine tüm süreçleri tek bir platformdan yönetme imkanı sunuyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Kale’den Ahşap Kapılara Etkili Güvence: 356 Multi Kilit

Sonraki haber

Vertiv’den dijital altyapı için özel yapay zeka merkezi

İlginizi çekebilir

Hız testlerinde zirvenin sahibi yine TurkNet

Dünya standartlarında internet deneyimini herkes için ulaşılabilir kılma hedefiyle yoluna devam eden TurkNet, Speedtest tarafından hazırlanan 2023 ikinci çeyrek raporuna göre en yüksek indirme hızı sunan internet sağlayıcısı oldu. Yayınlanan rapor, TurkNet'in yüksek indirme hızı ve düşük gecikme süresi ile kullanıcılarına kesintisiz bir internet deneyimi yaşattığını söylüyor.
Devamını oku