PayCore’da Mali İşler Fatih Şahal’a emanet edildi

Denetim, ödeme sistemleri ve finansal teknoloji sektörünün tecrübeli ismi Fatih Şahal geçtiğimiz günlerde PayCore’da üst yönetim ekibine katıldı.

Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi PayCore’un yönetiminde önemli bir atama gerçekleştirildi. Finans ve mali işler alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde görev almış olan Fatih Şahal, PayCore üst yönetim ekibine dahil oldu. 10 Ocak 2022 tarihi itibarıyla Mali İşler’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak PayCore ailesine katılan Şahal, hızlı büyüme sürecinde şirketin mali operasyonlarının sorumluluğunu üstlenecek.

PayCore öncesinde son olarak Intertech A.Ş.’de Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Şahal, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Mali Müşavir olan Şahal, profesyonel yaşamına PwC bünyesinde finansal denetim ile başladı. Ardından sırasıyla Societe Generale Capital Investment Banking’te Finans Direktör Yardımcılığı, PwC’de Kurumsal Finansman Kıdemli Müdürlüğü, Turkcell Finansman A.Ş.’de Finans Direktörlüğü ve Colendi’de Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

PayCore Genel Müdürü Ali Kançal bu önemli atamaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Finansal teknoloji ve ödeme sistemleri sektöründe yurt içi ve yurt dışındaki rekabetçi konumumuzu güçlendirmek için insan kaynaklarımıza ve yönetim ekibimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Aramıza katılan değerli arkadaşım Fatih Şahal’ın deneyim ve yetkinlikleriyle ekibimize değer katacağına inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Total
0
Shares
Önceki haber

Acer’dan öğrenciler için dört yeni dayanıklı Chromebook

Sonraki haber

Google, 18 Yaş Altı İçin Hedefli Reklamları Yasaklıyor

İlginizi çekebilir

Black Friday’de Milyarlarca Ziyaret

Bu yıl covid-19’un etkisiyle evde kal döneminde tüm alışverişini internet üzerinden yapmaya ve temassız ödemeye alışan Türkiye’de, 2019 yılına göre bu yıl yüzde 70’e varan indirimlerle gerçekleşen Black Friday, e-ticarette patlamaya sebep oldu. Teknotorite’nin e-ticaret devleri ve analizlerini yapan şirketlerden edindiği bilgiye göre; 2020’de Black Friday’de internet sitelerinin ziyaret oranı 3 milyarı aştı. Bazı firmaların cirolarında yüzde 400’ü varan artışlar yaşandı. Bu yılın sürprizi ise sepet ortalamasında erkek tüketicilerin kadınları geçmesi oldu.
Devamını oku