Paynet’in Tüm İletişim Faaliyetleri PİAR İletişim’e Emanet

Temelleri 2000 yılında atılan ve 2016 yılında ödeme sistemleri lisansını alan fin-tech şirketi Paynet, iletişim faaliyetlerini Piar İletişim ile yürütecek.

Temelleri 2000 yılında atılan ve 2016 yılında ödeme sistemleri lisansını alan Paynet, bugün Türkiye ile KKTC’nin en yaygın iş yeri ağına sahip Fin-tech şirketidir.

Link veya QR kod ile temassız ödeme alma, kart saklama, düzenli ödeme gibi yenilikçi ve güvenilir sanal pos çözümleri sunan Paynet, üye iş yerlerinin ödeme akışını kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

Paynet bayilik ağı çözümü ile birden fazla bayiye sahip orta ve büyük ölçekli şirketlerin nakit ve tahsilat akışını yönetmelerine imkan tanıyor; ayrıca teknolojisiyle üye iş yerlerinin bayilerinden yapacağı tahsilatları dijitalleştiriyor; nakitsiz toplum stratejisi ile ihtiyaca göre tasarlanmış ödeme alternatifleri sunuyor.

Paynet, iş ortaklarına sunduğu vade avantajlarıyla hem büyük işletmelerin hem KOBİ’lerin enerjisini yatırıma dönüştürmesine aracılık ediyor. Bugün, tek bir sözleşme ile tüm bankaların ödeme imkanlarından Paynet sayesinde faydalanabilen şirketler; tahsilat süreçlerini web, mobil veya fiziksel mağazalardan yönetebilmenin kolaylığını yaşıyor.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren 20.000 işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiren Paynet, Merkez Bankası lisanslı bir finansal teknoloji şirketi olarak yoluna devam ediyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Online Alışveriş Yapmayanların Oranı Yüzde 5’e Düştü, Her 2 Alışverişten 1’i Marketten 1’i Online’dan

Sonraki haber

Yeni Acer Swift 3, Dikey Ekran Severler için 3:2 Görüntü Oranıyla Fark Yaratıyor

İlginizi çekebilir

Windows Ve Linux Sistemlerini Hedef Alan Tehdit Açığa Çıktı

Siber güvenlik şirketi ESET; resmi Python deposunun siber casusluk arka kapısına hizmet ettiğini ve 10 binden fazla indirme olduğunu tespit etti. Bir programlama dili olan Phyton web uygulamaları, yazılım geliştirme, makine öğreniminde geliştiriciler tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Etkili, öğrenmesi kolay ve birçok farklı platformda çalıştırılabildiği için tercih ediliyor.
Devamını oku