PİAR İletişim, Simon-Kucher Partners’ın İletişim Danışmanlığı Ajansı Oldu

Türkiye dahil 26 ülkedeki 41 ofiste 1.500 çalışanıyla finanstan sağlığa, otomotivden inşaata, turizmden kamuya kadar birçok alandaki müşterilerine hizmet veren küresel yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners İstanbul Ofisi, yeni dönem iletişim çalışmaları için PİAR İletişim’i seçti.

PİAR İletişim bu iş birliği kapsamında Simon-Kucher & Partners’a, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında medya ilişkileri, lider iletişimi, içerik yönetimi ve yaratıcı dijital pr iletişimi konularında danışmanlık hizmeti sunacak.

Şirketlerin gelir artışını odak noktasına koyarak faaliyetlerini yürüten Simon-Kucher & Partners, 35 yıllık sektör deneyimiyle 140’ı aşkın iş ortağının büyüme ve kar hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Müşterilerinin ihtiyaçları için özel çözümler üreten Simon-Kucher & Partners, fiyatlandırma konusunda dünyanın lider şirketi olarak öne çıkıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Otomotiv Sektöründeki Yedek Parça Krizini 3D Yazıcı Bitiriyor

Sonraki haber

Paycore Kadrosunu Üç Yeni İsimle Güçlendirdi

İlginizi çekebilir

Yüksek Hızlarda 9 Kez Üst Üste Zirvenin Sahibi TurkNet

Türkiye’nin hızla büyüyen yeni nesil internet servis sağlayıcısı TurkNet, hız testlerinde zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Hız ölçüm platformu Speedtest’in 2023 yılı 3.çeyrek raporunda bir kez daha lider olan TurkNet, böylece üst üste dokuzuncu kez “TurkNet’ten daha hızlısı yok” dedirtti.
Devamını oku