PİAR İletişim, Simon-Kucher Partners’ın İletişim Danışmanlığı Ajansı Oldu

Türkiye dahil 26 ülkedeki 41 ofiste 1.500 çalışanıyla finanstan sağlığa, otomotivden inşaata, turizmden kamuya kadar birçok alandaki müşterilerine hizmet veren küresel yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners İstanbul Ofisi, yeni dönem iletişim çalışmaları için PİAR İletişim’i seçti.

PİAR İletişim bu iş birliği kapsamında Simon-Kucher & Partners’a, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında medya ilişkileri, lider iletişimi, içerik yönetimi ve yaratıcı dijital pr iletişimi konularında danışmanlık hizmeti sunacak.

Şirketlerin gelir artışını odak noktasına koyarak faaliyetlerini yürüten Simon-Kucher & Partners, 35 yıllık sektör deneyimiyle 140’ı aşkın iş ortağının büyüme ve kar hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Müşterilerinin ihtiyaçları için özel çözümler üreten Simon-Kucher & Partners, fiyatlandırma konusunda dünyanın lider şirketi olarak öne çıkıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Otomotiv Sektöründeki Yedek Parça Krizini 3D Yazıcı Bitiriyor

Sonraki haber

Paycore Kadrosunu Üç Yeni İsimle Güçlendirdi

İlginizi çekebilir

TurkNet, İnternet Hızında Rakip Tanımıyor!

İnternet servis sağlayıcıların hızlarının ölçüldüğü Speedtest 2022 yılı 2. çeyrek (nisan-mayıs-haziran) sonuçlarına göre TurkNet, internet hızı liderliğini sürdürdü. Araştırma 2021’in 3. ve 4. çeyreğinde olduğu gibi 2022’nin ilk ve ikinci çeyreğinde de Türkiye’de internet hızında TurkNet’in zirvede yer aldığını ortaya koydu. TurkNet indirme hızı, gecikme verileri ve tutarlılık skorunda tüm rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.
Devamını oku