Redington Türkiye, Müşterilerinin Kimlik Yönetimi İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Okta İle İş Birliğini Genişletiyor

Okta’nın üstün performans ve kullanım kolaylığı sağlayan sınıfının en iyisi kimlik ve erişim yönetimi çözümlerinin dağıtımını Redington Türkiye yürütüyor.

Teknoloji alanında Türkiye’nin en köklü distribütörlerinden biri olan Redington Türkiye, kimlik ve erişim yönetimi alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Okta’nın Türkiye yetkili distribütörü. 2020 yılında başlayan ve daha kapsamlı hale gelen iş birliği dahilinde Redington Türkiye, Okta’nın Single Sign-On (Çoklu Oturum Açma), Universal Directory, Advanced Server Access (Gelişmiş Sunucu Erişimi), API Access Management (API Erişim Yönetimi), User Managemet (Kullanıcı Yönetimi), B2B Integration (İşletmeler Arası Entegrasyon) ve Lifecycle Management (Yaşam Döngüsü Yönetimi) gibi tüm ürün ve hizmetlerini ülkemizde iş ortakları ve kurumsal müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan

Okta ile 2020 yılından bu yana yürütülen iş birliğinin artarak devam etmesiyle Türkiye’de sunulan ürün ve hizmetlerin kapsamının daha da genişlemesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Okta ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kimlik ve erişim denetimi alanında benzersiz çözümler sunuyoruz. İş birliğine başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimiz ve iş ortaklarımız Okta’nın ürün ve hizmetlerine tahmin ettiğimizden de büyük ilgi gösterdiler. Artan bu talep doğrultusunda ve Okta’nın Auth0 ve diğer satın almalarla birlikte daha da genişleyen çözüm yelpazesini çok daha fazla firmaya ulaştırmayı ve daha yaygın bir hale getirmeyi planlıyoruz. Redington Türkiye olarak önümüzdeki dönemde seçilmiş iş ortaklarımızla birlikte Türkiye pazarına Okta çözümleri ile daha fazla fayda sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Okta’nın benzersiz çözümleri, hem şirket içi hem de şirket dışındaki kullanıcıların ortak bir platform üzerinden tanınabilmesini ve yetkilendirilebilmelerini sağlıyor. Okta’nın bulut tabanlı platformu, şirketlerin kullanıcıları merkezi bir şekilde yönetebilmelerini, yetkilendirmelerini, güvenlik politikaları ve entegrasyon gereksinimleri doğrultusunda değişiklikleri hızla yapabilmelerine olanak tanıyor. Kimlik ve erişim yönetimi (IAM) konusunda yerli ve yabancı şirketlerin ilk tercihleri arasında yer alan Okta çözümleri, ayrıca kendi kendini iyileştiren erişim yetkinlikleri, platform ya da yazılım olarak hizmet (IaaS, PaaS, SaaS) ve gelişmiş izleme özellikleri de sağlıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

İnsan Sağlığı ve Çevre İçin LPG Kullanımı Yaygınlaşmalı

Sonraki haber

Otomotiv Sektöründeki Yedek Parça Krizini 3D Yazıcı Bitiriyor

İlginizi çekebilir

Zamanınızı Verimli Kullanmak İçin: RescueTime

Çalıştığınız süre içinde zamanınızı verimli kullanıp kullanmadığınızı anlamanın yolu, gün içindeki davranışlarınızı analiz etmekten geçiyor. Bunu sağlamanın püf noktası ise bilgisayarınız ve telefonunuzda RescueTime uygulamasını kullanmak.
Devamını oku

Bakımlı babaların hediyesi BaByliss’ten…

Gittiğiniz her yerde her an yanınızda rahatlıkla bulundurabileceğiniz kişisel bakımın gözde markası BaByliss, her yaşa her tarza hitap eden ürün seçenekleriyle hayatımız boyunca sonsuz destekleriyle her zaman yanımızda olan babalarımızı mutlu etmek için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
Devamını oku