sahibinden.com, Adform’un Rich Media Çözümleri ile Kullanıcılarına Daha Zengin Bir İçerik Sunuyor

Adform’un Studio adlı platformu altında sunduğu PPRM çözümlerini kullanan sahibinden.com kullanıcıları, daha zengin bir içeriğe ve deneyime erişiyorlar.

Günümüzün zor beğenen ve karar veren tüketicilerine ulaşmak için birçok mecra üzerinden farklı kampanyalar yöneten reklamverenin eli dijital reklam platformların da çeşitlenmesi ile giderek zenginleşiyor. Özellikle standart banner’ların yerine son yıllarda daha fazla tercih edilen Rich Media uygulamaları kullanıcı ile reklamverenin daha iyi etkileşim kurmasını sağlayarak, kullanıcının reklama olan bakışını olumlu yönde değiştiriyor.


Dijital reklam teknolojileri şirketi Adform, bu noktada Rich Media çalışmaları ile pazara ışık tutacak çalışmalar yapıyor. Mecralar için Rich Media uygulamalarını, ücretsiz Studio platformu altında sunan Adform, birlikte çalıştığı markaların kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri kreatifler ortaya çıkarması için aradıkları her şeyi sunuyor ve reklam alanları üzerinde markanın son kullanıcıyla daha fazla etkileşim içerisine girmesini sağlıyor.

Adform Studio, PPRM hizmeti ile kullanıcının reklam alanındaki deneyimini, markanın kampanya içeriğine göre hesaplama alanları, renk seçimleri, içerik okumaları, imaj ve video izlemeleri gibi alt uygulamalarla çok fazla çeşitlendirilebiliyor. Bu sayede marka ile bir bütünlük sağlanırken, deneyim reklamın görüntülendiği anda başlıyor.

Adform Studio ile eşsiz bir interaktif kullanıcı etkileşimi

Adform’un reklam teknolojilerinden faydalanan sahibinden.com, yayınlarının %25’ini PPRM kullanarak gerçekleştiriyor. sahibinden.com Reklam Satış Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu, Adform Studio ile yaşadıkları yaratıcı reklam görseli deneyimini şöyle ifade ediyor: “sahibinden.com’daki Rich Media deneyimimizi standart çalışmalar ile kıyaslayacak olursam, öncelikle bu platform ile son kullanıcılarımızın deneyim anlamında daha zengin bir içeriğe erişmiş olduğunu söylemem gerek. Adform Studio ile reklam alanımızı zenginleştirerek, hedef kitleye tek bir seferde ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi verebiliyoruz. Aynı zamanda son kullanıcı interaktif bir etkileşim içine giriyor. Rich Media uygulamalarında bize zaman anlamında da ciddi bir avantaj getiren Adform Studio’da, ajanstan gelen talep ile çözümün hazırlanması ortalama 1-3 gün içerisinde gerçekleşiyor. Panelin bir diğer avantajı da kullanımının son derece kolay ve kullanıcı dostu olması.”

Adform Studio nasıl kullanılıyor?


Adform Studio içerisindeki standart, Rich Media ve IAB onaylı birçok hazır şablon ile özelleştirilmiş yaratıcı içerikler hazırlamak mümkün. Kullanımı oldukça kolay olan arayüz, sürükle- bırak şeklinde çalışıyor. Markalar; hazır template’ler üzerinden, Builder Mode’da özel yaratıcı içeriklerle, Expert Mode’da ise kodlama yaparak daha gelişmiş çalışmalar gerçekleştirebilecekleri gibi, Compliance Mode ile de farklı cihazlarda içeriklerin nasıl gözüktüğüne dair fikir sahibi olabiliyor.
Adform Studio hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen kullanmaya başlamak için https://studio.adform.com/browse-templates/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Vertiv, EMEA Bölgesi’nde Sınır Bilişime Özel Yeni Tak ve Çalıştır Mikro Veri Merkezi Sistemini Tanıttı

Sonraki haber

Kaliteli Web Sitesi İçeriği İçin 3 Altın Kural: Yalın, Anlaşılır ve Özgün Olun

İlginizi çekebilir

2022’de 16,5 milyar TL’lik işlem hacmine ulaşan Paynet, 2023’te yüzde 100’ün üzerinde büyüyecek

Paynet, aracılık ettiği işlem hacminde hedeflerini aşarak bir önceki yıla göre yüzde 164 seviyesinde bir büyüme kaydetti. Bu büyüme şirketin işlem hacimini 16,5 milyar TL’ye taşıdı, aracılık edilen işlem adedi de 6 milyonu aştı. Paynet’in güvenilir, hızlı ve sorunsuz ödeme deneyimi yaklaşımıyla geliştirdiği platformların tamamı büyüyen işlem hacmine önemli ölçüde katkı sağladı.
Devamını oku

2023 Yılının En Büyük 10 Siber Güvenlik Olayı

Siber güvenlik alanında büyük olayların yaşandığı bir yıl daha geride kaldı. Tehdit aktörleri, makroekonomik ve jeopolitik belirsizliğin devam ettiği bir ortamda, kurumsal savunmaları aşmak için ellerindeki tüm araçları ve ustalıklarını kullanmaya çalıştılar. Siber güvenlik şirketi ESET 2023 yılında meydana gelen yüksek profilli siber olayları inceledi.
Devamını oku