Samsung, Galaxy Fold’un Kusurlarını Düzelterek Bu Eylül’de Pazara Sürecek

Samsung Galaxy Fold yenilenmiş tasarımı ve giderilmiş hatalarıyla yıl sonunda piyasaya sürülecek.

Samsung yaptığı resmi açıklama ile katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold için gerekli iyileştirmelerin sağlandığını ve bu Eylül ayında yeniden pazara sunmaya hazır olduklarını duyurdu.

Önceden olduğu gibi 1.980 dolarlık fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek olan Galaxy Fold’un ekranını koruması için oluşturulmuş güvenlik katmanı bu yeni sürümle genişletilmiş durumda. Telefonun imzası olan katlanabilir ekran deneyimi aynen korunurken, cihazın dış parçalarını korumak için ek takviyeler gerçekleştirilmiş.

Koruyucu katmanın genişletilmiş olması teknoloji basını tarafından yapılmış en önemli geliştirme olarak adlandırılıyor. Ürünü inceleyen pek çok kuruluş, önceki koruma katmanının ekrana zarar verdiğini dile getirmişti. Samsung, katlanabilir telefonun menteşesinde de tasarım değişikliğine gitmiş durumda. Yeni tasarım, menteşenin ekran altına girerek sıkışmasına engel oluyor.

Galaxy Fold aslında 4 ay önce çıkışını gerçekleştirmek üzere olan bir akıllı telefondu. Ancak teknoloji basını tarafından yapılan incelemelerde ciddi donanımsal problemler ortaya çıkmış ve ürünün pazara sürülme süreci askıya alınmıştı.

Kaynak: The Verge

Total
0
Shares
Önceki haber

SoftBank, Yapay Zeka Girişimlerini Hedefleyen İkinci Büyük Fonunu Duyurdu

Sonraki haber

Türk Startuplar, Dünyada Ezber Bozuyor

İlginizi çekebilir

Müziğinizi Nasıl Alırsınız?

Teknolojinin her şeye, her yere ulaşıp da müzik gibi sonsuz bir kavrama dokunmaması düşünülemezdi herhalde… Bugün yalnız dinlediğimiz ekipmanlar değil, müziği dinlediğimiz mecralar da değişiyor. Son satın aldığınız CD’yi hatırlıyorsanız, kuvvetle muhtemel güçlü bir hafızaya sahipsiniz.
Devamını oku