Şarj Aleti Olmayan iPhone 12 İçin Çözüm Bulundu

Anker PowerPort III Nano, yeni tanıtılan ve kutusundan şarj adaptörü çıkmayacağı açıklanan iPhone 12 serisi akıllı telefonlara, 3 kat hızlı şarj özelliğiyle çare olacak.

Önceki gün düzenlenen tanıtımla teknoloji gündeminde ilk sırayı alan iPhone 12 serisi akıllı telefonlar, özellikleri kadar Apple’ın kutuya şarj adaptörü koymama kararıyla da konuşuluyor. Anker’in yeni tanıttığı PowerPort III Nano ise popüler telefonun yeni modelindeki bu probleme hızlı, güvenli ve ergonomik bir çözüm sunuyor.

Sahip olduğu 20 Watt’lık çıkış gücü ile sadece iPhone 12’yi değil, iPhone 8 ve sonraki tüm Apple akıllı telefon modellerini orijinal şarj cihazlarına kıyasla 3 kata kadar hızlı şarj edebilen Anker PowerPort III Nano, standart iPhone şarj aletinden yüzde 50 daha ufak boyutta oluşuyla da her yere kolayca taşınabiliyor.

Anker’in tüm mobil cihazlarla uyumlu olan Nano adlı yeni şarj cihazı, PowerIQ 3.0 teknolojisi sayesinde, var olan en hızlı ve güvenli şarj protokolünü otomatik ayarlayabiliyor.

Total
1
Shares
Önceki haber

Çağrı Merkezi Sektörünün Genç Yöneticileri ÇMD 5. Takım Liderleri Zirvesi’nde Buluştu

Sonraki haber

Influencer İletişiminde Düşük Maliyet Yüksek Erişim Mümkün!

İlginizi çekebilir

Instagram’ın Son Ürünü: Reels

Kasım 2019’da Brezilya’da test aşamasında kullanıma açılan Reels özelliği, Haziran ayında Fransa ve Almanya’da, Temmuz ayında Hindistan’da, 5 Ağustos 2020’de 50’den fazla ülkede kullanıma açıldı.
Devamını oku