Sensormatic Üst Yönetiminde Yeni Atama

Türkiye’nin önde gelen elektronik güvenlik entegratörü Sensormatic’in satış bölümünün başına, 20 yıl boyunca birçok şirkette önemli görevler üstlenen Gökhan İndap atandı. Mayıs 2021’de gerçekleşen atama ile İndap, Sensormatic’in CSO’su olarak görev yapıyor.

Sensormatic’in satış organizasyonu sektörün en deneyimli isimlerinden Gökhan İndap’a emanet. 20 yılı aşkın süre boyunca KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, Dell, SAP ve Veritas gibi şirketlerde önemli görevler üstlenen İndap, başarılı takım çalışmaları ile tanınıyor. Sensormatic’e CSO (Chief Sales Officer) olarak atanan İndap, satış organizasyonundaki süreçlerin geliştirilmesi görevlerini yerine getirecek. Gökhan İndap’ın liderliğinde Sensormatic’in uzman ekipleri, kendi alanlarındaki başarılarını artırarak sürdürecek.

Müşteri deneyimini ileri seviyeye taşıyacağız


Amaçlarının dijital dönüşüm ile beraber yeni bir satış stratejisi oluşturmak olduğunu ifade eden Gökhan İndap, müşteri sadakati konusuna özel önem vereceklerini belirtti. İndap, “Güvenlik gibi önemli bir alanda tüm iş ortaklarımızın memnuniyetini daha da artırmaya dönük çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sensormatic çatısı altında son teknoloji ürün ve hizmetleri, şirketlerle buluşturacağız. Böylece alanımızdaki liderliğimizi şirketimizin her biri konusunda uzman ekibiyle birlikte daha da ileri seviyeye taşıyacağız” dedi.

Gökhan İndap Kimdir:


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökhan İndap, yüksek lisansını ABD’deki Point Park Üniversitesi’nde yaptı. Satış liderliği, iş geliştirme, dijital dönüşüm projeleri, strateji oluşturma ve bilişim teknolojileri alanlarında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan İndap KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, EMC (Dell), SAP ve Veritas şirketlerinde Satış Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü gibi pozisyonlarda görev yaptı. İndap, Mayıs 2021’den bu yana Sensormatic’in CSO’luk görevini yürütüyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Artı & Artı, Trend Micro’nun Yönetilen Güvenlik Hizmeti çözümlerini Türkiye’deki KOBİ’lerle buluşturuyor

Sonraki haber

Acer, kavisli oyun monitörü serisi Nitro XZ3’ün yeni modeli Nitro XZ273UP’yi tanıttı

İlginizi çekebilir

Adform’da sürdürülebilir çalışan mutluluğu

Şirketlerin maliyetlerini azaltmak için uyguladıkları işten çıkarma politikaları, çalışanlar için oldukça olumsuz bir tablo olarak karşımıza çıkıyor. Çalışanlar için stresli ve zor bu dönemde, çalışanlarımızın mutluluk seviyesini artırmak için çabalamaya ve nasıl daha iyi olabileceğimizi her ay çalışanlarımıza sormaya devam ediyoruz.
Devamını oku

Geleceğin Pazarlama Trendi; Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

Sanal ve artırılmış gerçeklik gözlükleriyle yapılan marketing faaliyetleri her geçen gün artarken, bu trendi yakalayabilen ajanslar ve markalar rekabette birkaç adım önde olacak. Digital Exchange’in teknoloji ekibi Metaverse tam kapasite faaliyete alınınca ürünün deneyimini yaşatmayan marketing faaliyetleri demode kalacak derken, Digital Exchange’in CEO’su Emrah Pamuk ise “Marketing alanı da kendi gözlüklerini çıkararak geleceğe bu artırılmış ve sanal gözlüklerle bakacak. Bunu yapmayı başaran firmalar kâr, bilinirlik ve büyümeye odaklanacak. Klasik yöntemlerde kalanlar ise rakiplerinin gerisinde kalmayı garantilemiş olacak” dedi.
Devamını oku