Simon-Kucher & Partners kendi teknoloji şirketini kurdu

Simon-Kucher Engine, etkili uçtan uca çözümler sunmak için global strateji ve pazarlama danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners’ın fiyatlandırma uzmanlığını dijital platformlarla birleştiriyor.

Simon-Kucher & Partners, yeni teknoloji şirketi Simon-Kucher Engine ile şirketlere uygulaması kolay yazılım çözümleri sunacak. Bu çözümler şirket yöneticilerinin, hızlı, sağlam temelli, otomatik fiyatlandırma, satış ve pazarlama kararları alarak gelirleri artırmalarını destekleyecek.

Simon-Kucher & Partners bu yeni girişimi ile, müşterilerine uçtan uca bir çözüm sunuyor. Bu sayede müşteriler, Simon-Kucher & Partners’ın stratejik danışmanlık tavsiyelerinden ve Simon-Kucher Engine’in yenilikçi algoritmaları ve dijital araçlarından yararlanabilecek.

Fiyatlandırmada pazar lideri olan Simon-Kucher & Partners, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını yakından analiz ederken onlara özel bulut çözümler geliştiriyor. Çözümleri özelleştirmek ve bunları müşterilerin mevcut BT ve yazılım sistemlerine sorunsuz bir şekilde uygulamak da Simon-Kucher Engine’in verdiği hizmetler arasında yer alıyor.

“Simon-Kucher Engine, müşterilerimizin ihtiyaçlarını eskisinden daha iyi karşılamamıza yardımcı olacak” diyen Simon-Kucher CEO’su Dr. Andreas von der Gathen, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Simon-Kucher Engin ile müşterilerimize fayda sağlayacak benzersiz bir yenilik ve uzmanlığı bir araya getirdik. Teknoloji şirketimizin büyük bir potansiyeli olduğuna inanıyoruz.”

Simon-Kucher Engine Genel Müdürü Wolfgang Johann Mitschke de, “Simon-Kucher Engine, Simon-Kucher tavsiyelerini, bilgi birikimini ve en iyi uygulamalarını müşterilerimiz için somut sonuçlara dönüştürecek bir araç. Akıllı motorlarımızın, akıllı araç setlerimizin, müşteriler ve ekiplerle dijital etkileşimler yaratan platformlarımızın, şirketler için fiyatlandırma, pazarlama ve satış açısından tamamen yeni dünyalara kapı açacağına eminiz” diyor.

Simon-Kucher Engine hakkında daha fazla bilgiyi burada. bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Yaratıcı profesyoneller için çok yönlü bir dizüstü bilgisayar; Acer ConceptD 3 Ezel Pro

Sonraki haber

Küresel, Boya ve Koruyucu Kaplama Üreticisi Jotun “Evergreen” ve IFS Bulut’a Geçti

İlginizi çekebilir